Podejrzany o zabójstwo poszukiwany listem gończym

poszukiwany.jpg

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Świdnicy, poszukuje mężczyzny podejrzanego o zabójstwo mieszkańca Świebodzic. Poszukiwany, to Grzegorz Zgrzebnicki. Wobec mężczyzny zostało wydane postanowienie o przedstawieniu zarzutu.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 lipca 2016 roku w mieszkaniu przy ul. Mikulicza w Świebodzicach. Ujawniono tam tam zwłoki 23 – letniego mężczyzny. Zebrany dotychczas w sprawie materiał dowodowy w wysokim stopniu uprawdopodabnia, że podejrzanym o zabójstwo jest 29 – letni właściciel mieszkania Grzegorz Zgrzebnicki.

Wobec wymienionego zostało wydane postanowienie o przedstawieniu zarzutu zabójstwa. Podejrzany ukrywa się przed organami wymiaru sprawiedliwości. W związku z powyższym 12 lipca 2016 roku Prokurator Rejonowy w Świdnicy wydał postanowienie o poszukiwaniu podejrzanego listem gończym.

Poszukiwany, to:
Grzegorz Zgrzebnicki, s. Czesława
zam. Świebodzice
lat 29

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Zapewniamy anonimowość.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny należy zgłaszać pod numery alarmowe997 lub 112(z telefonu komórkowego), bądź bezpośrednio do Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, pod nr (74) 85-82-200, (74) 85-82-219.

(źródło – KPP Świdnica)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj