Wałęsa: jak jeden bliźniak zginie, to drugi do końca życia jest nienormalny”

Wałęsa.png

Lechh Wałęsa po raz kolejny przekracza nie tylko granice dobrego smaku, ale i zwykłego języka pogardy i nienawiści. Rzecz jasna tłumy oburzonych dziennikarzy – w podobny przypadkach – tym razem solidarnie milczą, ani Czerska, ani Wiertnicza nie drgnie nawet w tej sprawie…

Typowe. Tym bardziej należy odnotować wpis byłego prezydenta na Facebooku. Wpis będąc kwintesencją przemysłu pogardy. Cytujemy w oryginale:

Warto się zapoznać ( pozdrowienia dla internautów ) Poczytajcie sobie medyczne badania na temat bliźniaków jednojajowych. Jak jeden zginie, to drugi już do końca życia jest nienormalny. Tym bardziej, jeśli czuje się odpowiedzialnym za jego śmierć. Pierwsze co musi zrobić to zrzucić odpowiedzialność za śmierć na innych, i wieżyc ze to nie jego wina. W ten sposób tworzy „wirtualna rzeczywistość” do której możne dorzucać co mu się podoba. Zyje w urojonym świecie, a rządzi niestety rzeczywistymi ludźmi.

Źródło: wpolityce.pl

6 KOMENTARZE

  1. Może to i prawda co „Bolek” z błędami ort. wypisuje, ale również jest prawdą, że jak się ktoś urodzi kapusiem i prostakiem, takim nawet w zaświatach pozostanie.

  2. Zawsze tonacy brzytwy sie chwyta ale jak sie dorobil nagrody Nobla ten Kapus to niewiem chyba komuna mu wreczyla bo dobrze donosil

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj