Wrocław: Impelki wybrały numery

impelnr.jpg
fot. wroclaw.pl

Siatkarki Impela Wrocław wybrały numery, z którymi zagrają w przyszłym sezonie.

Z jedynką na plecach zagra Andrea Kossanyiova, przyjmująca, która do Impela Wrocław trafiła w ubiegłym sezonie. Z trójką na dłużej związana będzie Monika Ptak, a piątka pozostanie w rękach kolejnej środkowej – Agnieszki Kąkolewskiej. Z szóstką zagra Barbara Cembrzyńska.

Siódemka uważana jest za szczęśliwą liczbę, a z takim numerem na koszulce zagra atakująca Joanna Kaczor. Niezmiennie z dziewiątką na parkietach Orlen Ligi występować będzie Agata Sawicka. Kolejna libero – Magda Stasiak także zagra z dobrze jej znanym numerem – z piętnastką.

Nowe otwarcie dla Aleksandry Sikorskiej, którym na pewno jest zmiana pozycji, spowodowało, że zmianie uległ także numer, z jakim zagra – będzie to osiemnastka. Z siedemnastką od lat związana jest Megan Courtney i z takim numerem zagra także w biało-zielonych barwach. Z dwunastką w Tauron MKS Dąbrowa Górnicza występowała Micha Hancock i numer ten pozostanie niezmienny w przypadku amerykańskiej rozgrywającej.

Katarzyna Konieczna, powracająca do wrocławskiej drużyny po dwóch latach, ponownie przywdzieje trykot z czwórką. Środkowa Izabela Bałucka zagra z dziesiątką, a Adrianna Wysocka z trzynastką. Nowy klub w przypadku Natalii Mędrzyk (Kurnikowskiej) nie oznacza zmian – ponownie tę siatkarkę zobaczyć będzie można z czternastką na plecach.

Numery zawodniczek – pełna lista

#1 Andrea Kossanyiova, przyjmująca

#3 Monika Ptak, środkowa

#4 Katarzyna Konieczna, atakująca

#5 Agnieszka Kąkolewska, środkowa

#6 Barbara Cembrzyńska, przyjmująca

#7 Joanna Kaczor, atakująca

#9 Agata Sawicka, libero

#10 Izabela Bałucka, środkowa

#12 Micha Hancock, rozgrywająca

#13 Adrianna Wysocka, rozgrywająca

#14 Natalia Mędrzyk, przyjmująca

#15 Magda Stasiak, libero

#17 Megan Courtney, przyjmująca

#18 Aleksandra Sikorska, przyjmująca 

źródło: wroclaw.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj