Kukiz do Zandberga: daj Pan te 10 baniek biednym, nie bądź sępem

kukiz nowy.jpg

Paweł Kukiz na swoim Facebooku tak napisał do  Zandberga następująco:

Towarzysz Adrian Zandberg z komunistycznej partii Razem nazwał mnie ostatnio “cmentarną hieną” imputując przy okazji, iż wykorzystuję do akcji “Stop uchodźcom”- (cytat) “ofiary zamachu (w Nicei), żeby poszczuć na niewinnych ludzi, a przy okazji zareklamować swoją partię-niepartię”.

Towarzyszu Zandberg… Kukiz’15 akcję “Stop uchodźcom” prowadzi od kilku miesięcy i w tym czasie Wasi islamscy bracia przeprowadzili kilkanascie ataków terrorystycznych mordując setki osób. To po pierwsze,

Po drugie – Wasza komunistyczna partia pobiera kolosalne subwencje – 14 mln złotych. Pamiętam, jak w kampanii prezydenckiej krzyczał Pan, by opodatkować bogaczy 75% podatkiem. Proponuję więc abyście Wy, bogacze z partii Razem przeznaczyli 75% kasy z subwencji na biednych “niewinnych ludzi”. Jakieś 10 milionów złotych. Nas niestety nie stać bo subwencji (z własnego wyboru) nie pobieramy.

Pozdrawiam Towarzysza i raz jeszcze apeluję- daj Pan te 10 baniek biednym, niewinnym ludziom. Stać Was. Nie bądź Pan sępem!
Hiena.

źródło:http://www.fronda.pl/a/kukiz-do-zandberga-daj-pan-te-10-baniek-biednym-nie-badz-sepem,75176.html

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

 1. Komu i w jakiej kolejności pomagać.

  Ordo caritatitis czyli porządek miłości polega na uporządkowaniu i wyznaczeniu priorytetów w życiu chrześcijanina:

  1. Miłość wlasna. Najpierw muszę siebie pokochać, zaakceptować i nieustannie od siebie coraz więcej wymagać, podnosić sobie poprzeczkę w sferze duchowej, intelektualnej i fizycznej.
  2. Miłość Boga. Aby moja miłość była pełna potrzebna jest łaska Boża, osobowa relacja z Chrystusem, który daje Ducha Świętego w siedmiu darach, który dopełnia i wypełnia po brzegi.
  3. Miłość innych tzw. wylana, wychodząca. Człowiek napełniony miłością (p.1i2) jak kielich pełny wina, przelewa tę miłość na innych.
  3a Na żonę, męża
  3b Na dzieci
  3c Na rodziców
  3d Na rodzeństwo
  3e Na rodzinę
  3f Na przyjaciół
  3g Na znajomych
  3h Na innych ludzi, na każdego bliźniego swego.
  3hi Na innych w swoim państwie, swojej kulturze i religii
  3hii Na resztę świata.

  To jest ordo caritatitis!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ