Warsztaty Wakacyjne WSKSiM 2016

Warsztaty-Wakacyjne-WSKSiM-2016-1-270x180.jpg

Z radością informujemy, że Wakacyjne Warsztaty dla młodzieży w tym roku odbędą się w dniach 25-27 sierpnia, zaś Wakacyjne Warsztaty Muzyczne, dla osób śpiewających i grających na instrumentach, w dniach 24-27 sierpnia. Warsztaty pod hasłem “Nowe widnokręgi” skierowane są do uczniów klas trzecich gimnazjum oraz szkół średnich. Zapisy do 5 sierpnia 2016 roku. Serdecznie zapraszamy!!!

Zapraszamy młodzież od trzeciej klasy gimnazjum wzwyż na letnie warsztaty pod tytułem ,,Nowe widnokręgi”. Oferujemy wykłady i zajęcia praktyczne z zagadnień: dziennikarstwa, metaloznawstwa, polityki, kultury, nowoczesności, aktorstwa, tańca.

Rozpoczynamy 25 sierpnia, kończymy 27 sierpnia. Rozpoczynamy obiadem o godz. 13.00. W programie nie zabraknie także modlitwy i codziennej Mszy Świętej. Młodzieży towarzyszyć będzie opieka wychowawców. Warsztaty poprowadzą bardzo dobrzy specjaliści w tych dziedzinach. Zapraszamy!

Zapytacie – jakie koszty? Umówmy się, że młodzi ludzie zapłacą za posiłki – rano, w południe i wieczorem. Przynajmniej tyle. Będzie niezbyt drogi catering. Wszystko inne pokrywamy my z 1 procenta na kształtowanie dzieci i młodzieży.

Informacje w dziekanacie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej pod telefonem: 56 610 72 00.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy. Powiedzcie jedni drugim. Kto myśli na rok do przodu – sieje zboże, przynajmniej na dziesięć lat – sadzi las, daleko w przyszłość – kształtuje dobrze dzieci i młodzież. Stąd ta nasza inicjatywa, bo zależy nam na przyszłości młodzieży, na przyszłości naszej ojczyzny.

Szczęść Boże.
o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj