Warsztaty Wakacyjne WSKSiM 2016

Warsztaty-Wakacyjne-WSKSiM-2016-1-270x180.jpg

Z radością informujemy, że Wakacyjne Warsztaty dla młodzieży w tym roku odbędą się w dniach 25-27 sierpnia, zaś Wakacyjne Warsztaty Muzyczne, dla osób śpiewających i grających na instrumentach, w dniach 24-27 sierpnia. Warsztaty pod hasłem “Nowe widnokręgi” skierowane są do uczniów klas trzecich gimnazjum oraz szkół średnich. Zapisy do 5 sierpnia 2016 roku. Serdecznie zapraszamy!!!

Zapraszamy młodzież od trzeciej klasy gimnazjum wzwyż na letnie warsztaty pod tytułem ,,Nowe widnokręgi”. Oferujemy wykłady i zajęcia praktyczne z zagadnień: dziennikarstwa, metaloznawstwa, polityki, kultury, nowoczesności, aktorstwa, tańca.

Rozpoczynamy 25 sierpnia, kończymy 27 sierpnia. Rozpoczynamy obiadem o godz. 13.00. W programie nie zabraknie także modlitwy i codziennej Mszy Świętej. Młodzieży towarzyszyć będzie opieka wychowawców. Warsztaty poprowadzą bardzo dobrzy specjaliści w tych dziedzinach. Zapraszamy!

Zapytacie – jakie koszty? Umówmy się, że młodzi ludzie zapłacą za posiłki – rano, w południe i wieczorem. Przynajmniej tyle. Będzie niezbyt drogi catering. Wszystko inne pokrywamy my z 1 procenta na kształtowanie dzieci i młodzieży.

Informacje w dziekanacie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej pod telefonem: 56 610 72 00.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy. Powiedzcie jedni drugim. Kto myśli na rok do przodu – sieje zboże, przynajmniej na dziesięć lat – sadzi las, daleko w przyszłość – kształtuje dobrze dzieci i młodzież. Stąd ta nasza inicjatywa, bo zależy nam na przyszłości młodzieży, na przyszłości naszej ojczyzny.

Szczęść Boże.
o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ