Wrocław: Nocna Masa Krytyczna „dla Hospicjum”

nocna masa krytyczna.jpg

W ostatni piątek lipca zapraszamy wszystkich miłośników wieczornych jazd rowerem, na Nocną Masę Krytyczną! Tym razem oprócz wspólnego pokonania 10 kilometrowej trasy w wyborowym towarzystwie i w świetnej atmosferze, będziemy również wspierać Stowarzyszenie Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska.

Lipcowa masa krytyczna symbolicznie pojedzie „dla Hospicjum”. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i zamanifestowania swojego wsparcia dla Stowarzyszenia Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Wystarczy, że wraz ze swoimi przyjaciółmi/rodziną/znajomymi przyjedziecie na Nocną Masę Krytyczną z czymś TURKUSOWYM (może to być koszulka, apaszka, bluza, balon, wstążka etc.). Wasza obecność przyczyni się do zwiększenia świadomości społecznej na temat działań Hospicjum, oraz potrzeb jego podopiecznych.

Nocna Masa Krytyczna „dla Hospicjum” odbędzie się w piątek 29 lipca. Start o godzinie 21.00 z placu Bema.

JEDZIEMY POD HALĘ STULECIA/IGLICĘ
W lipcu Masa Krytyczna zakończy się nie na Rynku, a koło Hali Stulecia. Chcemy w ten sposób zachęcić was do wspólnych „afterów” ze znajomymi i rodziną na Pergoli lub plażach miejskich za ZOO (ZaZoo Beach Bar, Przystanek Odra – ZOO).

BEZPIECZEŃSTWO
To będzie nocny przejazd przez miasto w asyście policji. Oświetlenie roweru jest obowiązkowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj