Polecimy z Wrocławia do Kijowa

wroclaw-kijow.jpg

Polecimy do Kijowa. Nowe połączenie Wizz Air rusza 1 listopada. Samoloty na tej trasie będą obsługiwane dwa razy w tygodniu. Bilety są już w sprzedaży.

W obecnej siatce połączeń wrocławskiego lotniska będzie to pierwszy kierunek wschodnioeuropejski.

– Kijów to jedna z największych i najważniejszych metropolii Europy Wschodniej. Cieszymy się z decyzji przewoźnika, ponieważ otwiera dla pasażerów wrocławskiego lotniska zupełnie nowe możliwości podróżowania – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. 

Wizz Air będzie latał ze stolicy Dolnego Śląska do Kijowa dwa razy w tygodniu: we wtorki  i soboty.

– Z wielką radością na lotnisku we Wrocławiu świętowaliśmy niedawno przewiezienie 45-milionowego pasażera z Polski. Teraz mamy kolejny powód do radości, ogłaszając, że w naszej ofercie pojawiła się nowa destynacja. Pasażerowie WIZZ będą mogli odbywać niskokosztowe podróże z Wrocławia do stolicy Ukrainy – Kijowa. Jesteśmy przekonani, że nowy kierunek będzie cieszyć się tak dużą popularnością, jak pozostałe trasy WIZZ. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! – mówi Gabor Vasarhelyi, menedżerr ds. komunikacji w Wizz Air.

Siatka połączeń linii Wizz Air z Wrocławia obejmuje, wliczając Kijów, już dziewięć tras i siedem krajów. W tym roku węgierski przewoźnik wprowadził również nowe połączenie do Birmingham.

Ze stolicą Dolnego Śląska Wizz Air jest związany od 2006 roku. Przez ten czas obsłużył we Wrocławiu już ponad 2,1 mln pasażerów. W roku 2010 uruchomił na wrocławskim lotnisku swoją bazę operacyjną, w której na co dzień stacjonuje samolot Airbus A320.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ