56 proc. Polaków dobrze ocenia działalność prezydenta Andrzeja Dudy

duda nowe z harcerzami.jpg

56 proc. Polaków dobrze ocenia działalność prezydenta Andrzeja Dudy. To jak dotąd najlepsze notowania od objęcia przez niego najwyższego urzędu w Polsce, wynika z sondażu przeprowadzonego przez CBOS. O pracy Senatu i Sejmu dobrze wypowiada się już tylko 31 proc. Polaków. Z kolei Trybunał Konstytucyjny pozytywnie ocenia 27 proc.

Zarazem negatywnie działalność prezydenta Dudy ocenia 32 proc. obywateli; to o 4 proc. mniej, niż w czerwcu. 
Co ciekawe, najlepiej Dudę postrzegają młodzi Polacy, a także mieszkańcy wsi oraz osoby słabo wykształcone. Dodatkowo prezydent jest dobrze oceniany przez osoby religijne i prawicowe.

Najgorzej pana prezydneta oceniają „wykształceni z wielkich miast”, czyli w dużej mierze wykorzeniona z polskości ludność, zagubiona w kłamstwach współczesnego świata. Prezydenta Dudy nie lubią według sondażu też niepraktykujący religijnie, czyli de facto ateiści.

Może pocieszać, że grupa wykształconych ateistów z wielkich miast to zarazem grupa najbardziej nihilistyczna, która rzadko kiedy ma dzieci… A zatem w perspektywie wielu lat ci, którzy o Polskę dbają, a dziś popierają prezydenta Dudę, będą trwać w swoich dzieciach. Ci z kolei, którzy chcą rozpuścić się w europejskim żywiole lewicowym… po prostu znikną, nie pozostawiając po sobie potomków. 

źródło: fronda.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj