Wrocław: kierowca pędził samochodem z prędkością 129 km/ h

auto i wykroczenie.jpg

W terenie zabudowanym kierowca pędził samochodem z prędkością 129 km/ h, tym samym znacznie przekroczył dozwoloną prędkość aż o 69. Wrocławscy policjanci zatrzymali kierującego nissanem. Funkcjonariusze za popełnione wykroczenie drogowe zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a także ukarali go 400 złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi. 

Funkcjonariusze Zespołu do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drodze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wczoraj na estakadzie Gądowianka we Wrocławiu, zauważyli pędzący z dużą prędkością samochód nissan. Wideorejestrator podczas pomiaru wskazał prędkość 129 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 km/h. Kierowca szybko został zatrzymany przez policjantów. W trakcie kontroli drogowej okazało się, ze autem kieruje 39-letni mieszkaniec Wrocławia. 
 
W tej sytuacji decyzja policjantów mogła być tylko jedna. Kierowca za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym aż o 69km/h stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na trzy miesiące, a także został ukarany 400 złotowym mandatem karnym i 10 punktami karnymi.
 
Policjanci przypominają wszystkim użytkownikom poruszającym się po drogach, aby stosowali się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. 

źródło: KP Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj