Kamiński:Schetyna jest opozycją koncesjonowaną przez Jarosława Kaczyńskiego. Większość Polaków się z niego śmieję

kaminski michał nowy.jpg

 Schetyna jest opozycją koncesjonowaną przez Jarosława Kaczyńskiego. To nie jest przypadek, że Schetyna jako jedyny polityk nie był krytykowany w trakcie debaty o audycie rządu PO. PiS oszczędza Schetynę, bo stanowi dla nich wielką wartość. Dlatego, że Schetyna jest fatalnym i śmiesznym przywódcą PO – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu”, niedawno wyrzucony z Platformy Obywatelskiej, Michał Kamiński.

Wyrzucony z Platformy Obywatelskiej przed trzema dniami Michał Kamińskiudzielił wywiadu gazecie „Super Express”.

Przyznał w nim, że „nie wie” dlaczego podjęto taką decyzję, ale podobno „szkodził partii”. – Nie podali mi żadnej informacji, dlaczego zostałem wyrzucony– powiedział.

Schetyna jest opozycją koncesjonowaną przez Jarosława Kaczyńskiego

Kamiński nie szczędził słów krytyki wobec lidera PO, Grzegorza Schetyny. Grzegorz Schetyna jest jedynym znanym mi na świecie przywódcą partii politycznej, który ciągle mówi i zachęca ludzi, żeby odchodzili z partii – przyznał w wywiadzie. W ocenie byłego posła Platformy, Schetyna jest opozycją koncesjonowaną przez Jarosława Kaczyńskiego. To nie jest przypadek, że Schetyna jako jedyny polityk nie był krytykowany w trakcie debaty o audycie rządu PO. PiS oszczędza Schetynę, bo stanowi dla nich wielką wartość. Dlatego, że Schetyna jest fatalnym i śmiesznym przywódcą PO – ocenił na łamach „Super Expressu”.

Ten bałwanek, który topnieje, leży w interesie PiS

Zdaniem Michała Kamińskiego, Grzegorz Schetyna jest „śmiesznym i fatalnym przywódcą”. Widział pan taki piękny filmik na YouTube o bałwanku, który topnieje? Schetyna jest tym bałwankiem. Ten bałwanek, który topnieje, leży w interesie PiS – zapytał dziennikarza przeprowadzającego z nim wywiad. Dodał, że nie zajmuje się analizą Schetyny, ale jak większość Polaków się z niego śmieję. W ocenie Kamińskiego Schetyna zdaje sobie sprawę z tego, że jest słabym przywódcą.

Zapytany o swoją przyszłość były poseł PO wskazał, że jest życie poza polityką. Natomiast to, co się stało, skłania mnie do pozostania w polityce – dodał.

źródło: http://telewizjarepublika.pl/kaminski-schetyna-jest-smiesznym-i-fatalnym-przywodca-jak-wiekszosc-polakow-sie-z-niego-smieje,36022.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj