Niemcy: brodaci islamiści napadli na nudystów. Wzywali Allaha i grozili im śmiercią

plaza.jpg

Od wielu miesięcy do niemieckich mediów przebijają się doniesienia o kryminalnych występkach przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu na pływalniach w różnych częściach Niemiec. Tym razem, jak informuje niemiecka gazeta „Junge Freiheit”, gang 20-letnich muzułmanów wdarł się do pływalni dla nudystów. Brodaci mężczyźni wykrzykiwali „Allahu Akbar”. Pluli na obecne na basenie kobiety, nazywając je „dziwkami” i obiecując je za to „zabić”.

Do zdarzenia doszło jeszcze w mieście Geldern, położonym w Nadrenii Północnej-Westfalii. Choć atak miał miejsce tydzień temu, to informacje o tym pojawiły się w mediach dopiero teraz.

Gang składał się z sześciu mężczyzn. Początkowo zwrócili oni uwagę personelu pływalni swoim głośnym zachowaniem. Jednak na prośby, by zachowywali się ciszej, mężczyźni zareagowali agresją. Wbiegli na basen, gdzie znajdowali się nudyści, i zaatakowali przede wszystkim kobiety.

Krzyczeli do nas, że my, niemieckie kobiety, wszystkie jesteśmy dziwkami, za co oni nas wszystkich zniszczą

– powiedziała jedna z matek, która była w momencie napadu na basenie. Z kolei do obecnych na pływalni mężczyzn gang muzułmanów wykrzykiwał, że są „niewiernymi”. Według kobiety, muzułmanie również pluli w stronę odpoczywających.

20-latkowie biegle mówili po niemiecku, ale grozili ludziom również po arabsku.

To, z jaką agresją do nas krzyczeli, te groźby, brzmiały naprawdę strasznie

– dodała kobieta będąca świadkiem ataku.

Policja wszczęła dochodzenie ws. napadu.

źródło: niezależna.pl

fot: youtube
 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ