Legnica: jechali bez uprawnień i z narkotykami

Policja zatrzymanie.jpg

Policjanci z Legnicy w trakcie kontroli samochodu zatrzymali dwóch mężczyzn. Kierowca podejrzany jest o jazdę bez uprawnień. Dodatkowo w aucie i miejscu zamieszkania jednego z mężczyzn funkcjonariusze ujawnili środki odurzające. Obecnie wyjaśniane są okoliczności tej sprawy.

Policjanci Wydziału Prewencji legnickiej komendy w czasie pełnienia służby patrolowej o godzinie 3 w nocy otrzymali zgłoszenie o pojeździe zaparkowanym przy jednym z legnickich ogrodów działkowych, na którym w ostatnim czasie odnotowano włamania. Policjanci pojechali na miejsce, gdzie zauważyli dwóch mężczyzn. Jednego, który kierował wolno jadącym autem i drugiego – ciągnącego za sobą przewody elektryczne.

Pojazd został zatrzymany do kontroli. Okazało się, że kierowca ma cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów. W trakcie dalszych czynności, w samochodzie i miejscu zamieszkania jednego z mężczyzn, policjanci znaleźli łącznie 26 porcji metamfetaminy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a pojazd zabezpieczono administracyjnie. Funkcjonariusze legnickiej komendy wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy, w tym także to, czy podejrzani nie mają na swoim koncie kradzieży działkowych i włamań do altan.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KP Legnica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj