Góra: Hodował marihuanę na drzewie

konopie.jpg

Policjanci z pionu kryminalnego górowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę i posiadanie marihuany. Hodowla konopi indyjskich ukryta była w donicach znajdujących się kilka metrów nad ziemią w koronie drzewa. Ponadto w miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli jeszcze susz roślinny. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z pionu kryminalnego górowskiej komendy w ramach pracy operacyjnej ustali, że w kompleksie leśnym na terenie gminy Góra uprawiana jest marihuana. Policjanci zabezpieczyli w tej sprawie 7 krzewów konopi indyjskich w końcowej fazie rozwoju. Sprawca nie chciał, aby ktokolwiek dowiedział się o jego hodowli, dlatego całą uprawę ukrył w donicach znajdujących się kilka metrów od ziemi w koronie drzewa.

Funkcjonariusze dotarli do podejrzanego o ten proceder mężczyzny. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Góry. Ponadto w trakcie sprawdzania zajmowanych przez niego pomieszczeń policjanci zabezpieczyli również susz roślinny w postaci marihuany.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymany odpowie przed sądem za posiadanie i uprawę konopi indyjskich. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Górze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj