Wrocław: Bieg Rodzinny

bieg_rodzinny.jpg

PKO Bieg Rodzinny to doskonała okazja, by „zarazić” swoich bliskich pasją biegową! Impreza towarzysząca 34. PKO Wrocław Maratonowi to propozycja zarówno dla mieszkańców Wrocławia jak i rodzin, które przybyły do Stolicy Dolnego Śląska razem ze swoimi najbliższymi – maratończykami.

Rodzinne zmagania od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Rok temu w imprezie wzięło udział 3,5 tys. osób. W tym roku limit uczestników ustalono na 4000 osób! Amatorzy biegania, którzy wyruszą na trasę bezpośrednio po starcie 34. PKO Wrocław Maratonu ok. godz. 9.15, będą mieli do pokonania dystans 2 km.  Zapisy do biegu zostały uruchomione 1 sierpnia.

Wydarzenie ma charakter otwarty, liczy się udział, a nie wynik. Mogą w niej wziąć udział wszyscy chętni – niezależnie od wieku. Zachęcamy do startu wspólnie ze znajomymi i bliskimi! Każdy z uczestników, który się zapisze otrzyma pamiątkową koszulkę techniczną wysokiej jakości – idealną do biegania.

Aby wziąć udział w biegu należy się zapisać i zapłacić symboliczne 10 zł za koszulkę i numer startowy.

Zapisać się można:

1. Drogą internetową – www.wroclawmaraton.pl w dziale „PKO Bieg Rodzinny -> Zgłoszenia”

2. Od 2 września do 8 września – bezpośrednio w punkcie PKO Biegu Olimpijskiego w galerii handlowej Sky Tower we Wrocławiu (1 piętro)

Koszulkę i numer startowy można odebrać w terminie:

1. Od 2 do 8 września w punkcie PKO Biegu Olimpijskiego w galerii handlowej Sky Tower.

2. Od 9 września do 11 września w godzinach pracy biura Wrocław Maratonu – Stadion Olimpijski, Hala wielofunkcyjna AWF Wrocław.

UWAGA! Liczba numerów startowych i koszulek ograniczona!

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj