Duda obrażany we Wrocławiu. Kibice Lechii interweniują

lechia.jpg

Jak podała Gazeta Wrocławska dziś na rynku pod pręgierzem doszło do przepychanek i ostrych ripost pomiędzy kibicami Lechii Gdańsk a członkami inicjatywy Obywatele RP.

Członkowie inicjatywy Obywatele RP obrażali głowę państwa. Użyli m.in. transparentów z napisem: „Andrzej Duda jest kłamcą i krzywoprzysięzcą”.
 
Według relacji Gazety Wrocławskiej, pod pręgierzem pojawili się kibice Lechii Gdańsk, którzy dopytywali manifestujących z jakiej są partii. Miało również dojść do ostrych ripost i przepychanek. Jak wytyka „Wrocławska” kibic Lechii miał napisane na koszulce „Precz z komuną”.
 
Kibice, którym nie spodobało się obrażanie prezydenta zostali spisani przez policję.
 
Ostatnio Andrzeja Dudę, ostro krytykują tzw. KODziarze.
 
Jak już pisaliśmy, rok po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy pod Pałacem Prezydenckim zebrał się Komitet Obrony Demokracji. Żądali postawienia prezydenta przed Trybunał. O tym, jakiej demokracji domagają się zgromadzeni wokół Mateusza Kijowskiego ludzie, przekonał się jeden z mężczyzn, sprzedający znaczki z wizerunkiem Andrzeja. Jego działania nie spodobało się to manifestantom i postanowili nasłać na niego funkcjonariuszy policji. Warto zatem zadać sobie pytanie jak wygląda „demokracja według KOD” i jak wygląda konstruktywna krytyka według inicjatywy Obywatele RP?
 

Czytaj: Wrocław: Nowoczesna posądza PiS o plagiat. PiS: Nie róbcie sobie PR, trzeba było złożyć projekt

 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj