Wrocław: :Skoda Bike Challenge odwołany – nie będzie utrudnień na drogach w niedzielę

korki w miescie.jpg

Oświadczenie organizatora

Przez ostatnie tygodnie, organizator wraz ze służbami mundurowymi wypracowywał taką organizację ruchu w dniu zawodów, która będzie bezpieczna dla zawodników i zminimalizuje utrudnienia dla okolicznych mieszkańców. Niestety po ostatnich konsultacjach okazało się, że pogodzenie tych interesów nie jest do końca możliwe. Dlatego nie chcąc ryzykować najważniejszej kwestii – czyli bezpieczeństwa zawodników- podjęliśmy razem z służbami decyzję o odwołaniu imprezy.

Zawodnicy, którzy mieli wykupione pakiety na wrocławskie zawody otrzymają zwrot kosztów zakupu. Wszyscy chętni mogą odebrać swoje pakiety startowe w biurze zawodów (do godziny 21:00 w sobotę). Jednocześnie zawodnicy zostaną zaproszeni do bezpłatnego udziału w poznańskiej edycji imprezy (w ramach obowiązującego limitu miejsc na poszczególnych dystansach). Mamy nadzieję, że za kilka tygodni, wszyscy spotkamy się na starcie Bike Challenge Poznań.

Za wszystkie trudności związane z odwołaniem imprezy bardzo przepraszamy. Jednocześnie podkreślamy, że w kwestii bezpieczeństwa zawodników na trasie nie ma miejsca na żaden kompromis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj