Znany raper bez ceregieli o manifestacji KOD-u

KOD republiki.jpg

Manifestacje KOD-u kurczą się, a lider „obrońców demokracji” ogłosił wczoraj, że działacze politycznej przybudówki będą startować w wyborach z partyjnych list. No i doczekali się reakcji. Podczas pochodu przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego usłyszeli od znanego rapera kilka przykrych słów.

Wczoraj Trybunał Konstytucyjny „orzekał” w sprawie ustawy o TK. Działacze tzw. Komitetu Obrony Demokracji skorzystali z okazji, aby o sobie przypomnieć, choć politolodzy wieszczą szybki upadek KOD-u. Zwłaszcza po wczorajszej deklaracji Mateusza Kijowskiego.

„Chcielibyśmy, żeby ludzie z KOD wchodzili do partii politycznych, żeby startowali w wyborach, ale jako członkowie partii” – ogłosił na antenie TVN24.

Podczas czwartkowej manifestacji KOD-ziarze nie zrobili nic nowego, odkrywczego, te same hasła i twarze. Ale jednak było coś nowego…

Zwrócił się do nich znany raper Wujek Same Zło. Powiedział im kilka słów prawdy:
 Ludzie, nie pomogą wam te flagi z kwiatkami, tu jest Polska i zawsze była. Tutaj będą przychodzić Polacy, możecie się wściekać na PiS i na tych, którzy prawdziwie kochają Polskę, ale teraz już zawsze będziecie obrońcami swojego koryta, które już niedługo stracicie.

Diagnoza krótka, ale treściwa

 Wujek Samo Zło do sympatyków @Kom_Obr_Dem zebranych przed TK. Wow! pic.twitter.com/JANiSkWIgk — Damian Cygan (@DamianCygan) 11 sierpnia 2016

źródło: http://niezalezna.pl/84605-kod-ziarze-maszeruja-i-nagle-slysza-znany-raper-bez-ceregieli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj