Islam stoi w Europie ponad prawem

miraian zajebista.jpg

Obywatele takich państw jak Francja czy Niemcy mają zlasowane mózgi. Oni sami zapraszają muzułmanów – mówił na antenie TV Republika Marcin Rola z portalu wrealu24.pl. Dziennikarz podkreślił, że przez taka postawa spowodowała, że kraje coraz częściej doświadczają zamachów terrorystycznych. – Europa sama sobie zgotowała ten los – ocenił.

Gośćmi „Polska na dzień dobry. Weekend” byli Miriam Shaded, prezes Fundacji „Estera” oraz Marcin Rola z portalu wrealu24.pl. Tematem rozmowy była pogłębiająca się islamizacja Europy i związane z tym zjawiskiem ataki terrorystyczne.

Islam stoi w Europie ponad prawem

Zapytana, czy Polacy mogą czuć się jeszcze bezpiecznie, Miriam Shaded, podkreśliła że dopóki Polska nie otworzy swoich granic dla wyznawców islamu, dopóty jej obywatele mogą czuć się w kraju bezpieczni. Jak tłumaczyła, islam jest „taką ideologią, która tworzy terrorystów, namawia do ataków i obiecuje im zbawienie za terror”. Shaded wskazywała tu na zakorzenienie terroru w Koranie. – Na wzór Mahometa mordują i walczą – dodała. Prezes fundacji „Estera” zwróciła uwagę, że w laicyzującej się Europie, islam staje się religią, która stoi ponad prawem, a jej wyznawcy mają tu ogromny immunitet. – Mężczyźni są bezkarni. Za gwałty dostają wyroki w zawieszeniu – wskazywała.

Iść za przykładem Orbana

W ocenie Shaded jedynym sposobem na zatrzymanie islamizacji Europy jest korzystanie z prawa, które mamy, a które służy cywilne wielu krajów łamią. – Możemy pójść i zagłosować na odpowiednie partie, które będą się temu sprzeciwiały i będą konsekwentne w swoim działaniu – mówiła Shaded, która jako przykład polityka, który radzi sobie z tym problemem wskazała Viktora Orbana.

Chwała naszemu rządowi, że zdecydował się nie przyjmować imigrantów

Drugi gość TV Republika stwierdził, że Europa sama zgotowała sobie ten los. Marcin Rola tłumaczył, że doprowadziła do tego m.in. polityka otwartych drzwi prowadzona przez Angelę Merkel. Dziennikarz podkreślił, że wszelkie zamachy, które dokonywane są w Europie są zamachami islamistów, jednak zachodnie media próbując odwrócić uwagę od ich wyznania, wskazują na inne niż na tle religijnym przyczyny ataków. – Oni mówią, że zamachowiec był chory psychicznie albo, że zostawiła go dziewczyna. Przecież to jest bełkot – ocenił. – Chwała naszemu rządowi, że powiedział wprost, że nie przyjmujemy żadnych imigrantów. Na Światowych Dniach Młodzieży było 2,5 mln ludzi i zero zamachów. Przecież w Niemczech taka impreza nie miałaby racji bytu – przekonywał. 

Europa nie jest już Europą, nie ma europejskich wartości

Marcin Rola podkreślił, że Europa zupełnie odwróciła się od swoich korzeni, od chrześcijańskich wartości, na których budowana była Wspólnota Europejska. – Europa nie jest już Europą, nie ma już wartości. Nie ma się do czego odnosić. Europa jak Babilon upada – wskazywał.

Gość TV Republika wyraził pogląd, że nawet zwykli obywatele takich państw jak Francja czy Niemcy nie dostrzegają związku pomiędzy przyjmowaniem imigrantów a zamachami terrorystycznymi. – Ci tzw. obywatele maja zlasowane mózgi. Przecież oni sami ich zapraszają. Oni sami sobie zgotowali ten los – przekonywał. Jak dodał, nie wierzy aby Niemcy i Francja mogły się „ogarnąć” w tej kwestii, dlatego jego zdaniem Polska powinna budować sojusze z krajami, z którymi jest jej w tej sprawie po drodze.

źródło: http://telewizjarepublika.pl/islamizacja-europy-postepuje-rola-ue-sama-sobie-zgotowala-ten-los,36711.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj