Kolonko o tygodniku Wprost: To polska gadzinówka

max ko4.jpg

Mariusz Max Kolonko oburzył się na tygodnik „Wprost”. Poszło o okładkę, która nie przypadła dziennikarzowi do gustu. Na portalu Twitter nazwał tygodnik gadzinówką.

Dziennikarze tygodnika, w nawiązaniu do planów Mariusza Kolonko o startowaniu w konkursie na stanowisko prezesa TVP, przeprowadzili z nim wywiad. Jednak po autoryzacji Kolonko odmówił jego publikacji. Tygodnik zignorował odmowę Kolonki i wywiad będzie głównym tematem najnowszego numeru.

Na Twitterze napisał (pisownia oryginalna): „Grafomani z WPROST publikuja wywiad ze mna o Prezesurze TVP mimo odmowy na publikacje za zlamanie umowy o autoryzacji. not nice…”.

Kolonko poinformował, że został wprowadzony w błąd także co do okładki tygodnika. W dość ostrych słowach skomentował  zmianę okładek gazety. Pod zdjęciem dwóch okładek tygodnika napisał (pisownia oryginalna): „Reforma TVP zamienia się w pogorzelisko a WPROST w Polska gadzinówkę ‘To ja już wole u Olejnik”.

źródło: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/kolonko-o-tygodniku-wprost-to-polska-gadzinowka,17734021450#ixzz4HJhAvLvv

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj