Szejnfeld: PO zawsze była konserwatywna. Taką partią jesteśmy do dzisiaj

szejfeld zaorany.jpg

 Platforma nie wykonała żadnego zwrotu. PO od początku była konserwatywna, jeśli chodzi o kwestie światopoglądowe i liberalna w kwestiach gospodarczych i ekonomicznych. Taką partią jesteśmy do dzisiaj – powiedział Adam Szejnfeld z PO w programie „Po przecinku” TVP Info.

Szejnfeld odniósł się w programie do wywiadu przewodniczącego PO Grzegorza Schetyny, którego ten udzielił tygodnikowi „Do Rzeczy”. Lider PO powiedział wówczas, że chce „powrotu do źródeł Platformy, czyli jej liberalno-konserwatywnego charakteru”, a także by partia „była w swoim przekazie chadecka”.

Szejnfeld podkreślił, że w PO nie dokonała się tak naprawdę żadna zmiana, zaś Schetyna jedynie zaznaczył charakter partii. Poseł PO został również zapytany o swoje poglądy na kilka kwestii. Szejnfeld przyznał w programie, że jest za związkami partnerskimi i projektem uzgodnienia płci, ale przeciw liberalizacji ustawy aborcyjnej.

źródło: http://beta.telewizjarepublika.pl/szejnfeld-po-zawsze-byla-konserwatywna-taka-partia-jestesmy-do-dzisiaj,36733.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj