Wałęsa tłumaczy się ws. skandalicznego mema. „Podobał mi się”

Lech Wałęsa.jpg

Były prezydent Lech Wałęsa umieścił dwa dni temu w mediach społecznościowych obraźliwy mem o śp. prezydencie Lechu Kaczyńskim, w którym nazywa go „smoleńskim mordercą 95 niewinnych osób”. – To nie jest mój mem, ja go tylko zamieściłem. Podobał mi się – tłumaczy Wałęsa w rozmowie z Radiem Zet.

Nie jest to pierwszy szokujący wpis Lecha Wałęsy, ale dotychczas były prezydent ograniczał się w atakach na ofiary katastrofy smoleńskiej. Dwa dni temu były prezydent udostępnił jednak na swoim profilu mem atakujący śp. Lecha Kaczyńskiego, nazywając go „smoleńskim mordercą 95 niewinnych osób”. Grafika szybko została jednak usunięta ze strony. – Wcale nie jest zabawny, ale pokazuje prawdę o katastrofie smoleńskiej. Nie mówi się źle o nieżyjących, ale do tego doprowadził Jarosław Kaczyński – powiedział w swoim stylu Wałęsa.

Były prezydent odniósł się również do katastrofy smoleńskiej na swoim profilu na Facebooku. Zdaniem Wałęsy „Jarosław Kaczyński ponosi największą odpowiedzialność za tragedię Smoleńską a także za niszczenie dorobku Solidarności”.

źródło: http://telewizjarepublika.pl/walesa-tlumaczy-sie-ws-skandalicznego-mema-quotpodobal-mi-siequot,36742.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj