Sukcesy rządu Szydło chwali nawet „Wyborcza”.Bezrobocie spada, zarobki rosną

szydło1.jpg

Wzrost zatrudnienia przyspiesza, a od kilku miesięcy rosną wynagrodzenia. W samym lipcu utworzono 9 tys. miejsc pracy. O rewelacyjnych danych z gospodarki powiadomiła… „Gazeta Wyborcza”. Tak, tak, nawet w redakcji przy Czerskiej nie próbują już negować sukcesów rządu premier Beaty Szydło. Dziennikarze nie mogli przejść obojętnie obok twardych danych GUS i musieli przyznać, że „dobra zmiana” to realnie coraz lepsza sytuacja gospodarcza.

W samym lipcu utworzono 9 tys. miejsc pracy, a od początku roku prawie 60 tys. Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego w lipcu dynamika zatrudnienia przyspieszyła z 3,1 do 3,2 proc. — napisali w „Wyborczej”. 
 

Od kilku miesięcy wzrost wynagrodzeń wyraźnie przekracza 4 proc. W lipcu średnia krajowa wzrosła o 4,8 proc. – to ta sama gazeta.

Polskie firmy coraz częściej zatrudniają obcokrajowców. W sumie wystosowały już 634 tys. oświadczeń o zamiarze zatrudnienia cudzoziemców, z czego 614 tys. dla Ukraińców – potwierdza „Gazeta Wyborcza”. – Firmy

zaczynają też płacić więcej pracowników. Średnia pensja wynosiła w lipcu 4292 zł. Było to o 4,8 procent więcej niż w lipcu zeszłego roku.

Noooo, może nadejdzie jeszcze czas, że pupile „Wyborczej” także zaczną mówić prawdę.

źródło: niezależna.pl

źródło: youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj