Wrocław: 22-26 sierpnia – zmiany w ruchu, usuwanie awarii

remonty.jpg

Zmiany na skrzyżowaniu ul. Czajkowskiego z Sołtysowicką oraz ul. Łokietka z Drobnera

 • Skrzyżowanie ul.Czajkowskiego/ul.Sołtysowicka
  Z powodu rozpoczęcia prac przy usuwaniu awarii w poniedziałek 22.08 od godziny 6.00 nastąpi zmiana w organizacji ruchu kołowego. Zamknięta dla ruchu zostanie ulica Czajkowskiego tylko na odcinku w kierunku ulicy Sołtysowickiej. Zakaz będzie obowiązywał na odcinku pomiędzy ulicami Przesmyckiego i ulicą Długosza i nie będzie dotyczył mieszkańców ulicy Czajkowskiego i pracowników MPWiK usuwających awarię.
  Objazd dla kierowców jadących ulicą Czajkowskiego w kierunku ulicy Sołtysowickiej, będzie poprowadzony ulicą Długosza. Kierowcy przejeżdżający przez skrzyżowanie ulicy Czajkowskiego z ulicą Sołtysowicką muszą się też liczyć z utrudnieniami.Planowany termin zakończenia prac w tym miejscu to 26.08.2016 w godzinach późnowieczornych.
 •  
 •  
 • Skrzyżowanie ul. Łokietka z ul. Drobnera
  Z powodu rozpoczęcia prac przy usuwaniu awarii w środę 24.08 nastąpi zmiana w organizacji ruchu kołowego. Zamknięty dla ruchu zostanie fragment prawego pasa ulicy Łokietka i prawoskręt z ulicy Drobnera w ulicę Łokietka. Ruch na ulicy Drobnera w kierunku mostu Uniwersyteckiego będzie odbywał się dwoma pasami.
  Objazd dla kierowców chcących wjechać z ulicy Drobnera w ulicę Łokietka został poprowadzony przez ulicę Probusa i Plac Świętego Macieja.
  Planowany termin zakończenia prac to 26.08.2016 w godzinach późnowieczornych.

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj