Główne tezy gender zakwestionowane. Naukowcy przedstawili wyniki badań

gender.jpg

Wszystkie organizacje walczące o tzw. wolność płciową musiały złapać się za głowę. Naukowcy udowodnili bowiem, że zaburzenia tożsamości płciowej mają charakter psychiczny, nie są wrodzone i nie mają związku z ciałem danej osoby – podało Radio Watykańskie. Naukowcy z American College of Pediatricians (Amerykańskiego Kolegium Pediatrów) przedstawili wyniki badań, które przeczą głównym tezom ideologii gender. Fakty – nie ideologia – określają rzeczywistość – podkreślają lekarze cytowani przez acpeds.org.
 
Amerykańcy naukowcy obalają postępowców. Przedstawiają wyniki badań, które jednoznacznie mówią, że zaburzenia u dzieci są efektem propagowania ideologii gender.
 
Kolegium wezwało wychowawców i ustawodawców, aby odrzucono wszystkie zasady, które nakazują przyjąć jako normę chęć zmiany płci, czy to poprzez działania chirurgiczne czy farmakologiczne.

Przeprowadzono badania wśród transseksualnych bliźniaków jednojajowych. Wykazano, że tylko w co piątym przypadku zaburzenia tożsamości płciowej występują u obu bliźniaków, więc nie można w żaden sposób mówić o wrodzonych tendencjach.

Dodatkowo, jeśli dziecko nie zostało zachęcane do zmiany płci, to zaburzenia występują rzadziej. 

„Amerykańscy pediatrzy powołują się na te terapie, którym są poddawane dzieci z zaburzeniami tożsamości płciowej. Pokazują one, że istotny wpływ na rozwój i utrzymywanie się takich problemów mają czynniki społeczne, rodzinne psychopatologie oraz presja ze strony mainstreamowych i społecznościowych mediów”

– czytamy na radiovaticana.va.
 
Wyniki badań American College of Pediatricians zbiegły się w czasie z ostrymi słowami papieża Franciszka na temat gender.

W Europie, w Ameryce, w Ameryce Łacińskiej, w Afryce, w niektórych krajach azjatyckich istnieje prawdziwa kolonizacja ideologiczna. Jedną z nich – mówię to jasno z „imienia i nazwiska” – jest gender! Dzisiaj dzieci w szkole – właśnie dzieci! – naucza się w szkole: że każdy może wybrać sobie płeć. A dlaczego tego uczą? Ponieważ podręczniki narzucają te osoby i instytucje, które dają pieniądze

– mówił w rozmowie z biskupami podczas pielgrzymki w Polsce Ojciec Święty.

źródło: niezależna.pl

fot: youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj