Wrocławianka kręci film prosi o wsparcie – „Dziwne losy Zofii”

dominika.jpg

Zofia ma w życiu pecha. Nie może ułożyć sobie życia, nie lubi swojej pracy, ludzie ją drażnią. Pech przyjmuje ludzką postać, kiedy po dwóch latach odnajduje ją mężczyzna, od którego uciekła. Pomimo złych doświadczeń, Zofia po raz kolejny pakuje się w toksyczną relację.

„Dziwne losy Zofii” to mój ostatni film realizowany na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach. Postanowiłam stworzyć świat, który jest mi znany i choć wiele postaci i sytuacji jest fikcyjna, żaden mój bohater nie był mi tak bliski, jak Zofia. Kiedy moi znajomi czytali scenariusz, pytali, czy sama zamierzam zagrać główną rolę. Rzeczywiście, temat pakowania się w głupie sytuacje jest mi znany. Postanowiłam poruszyć jednak jeszcze jedną kwestię, wprowadzić postać, która stanowi apogeum pecha mojej bohaterki. Wojtek to facet, który wyczuwa niepewność siebie, jak rekin krew i żeruje na niej, niszcząc wszystko, co w Zofii dobre i oryginalne. Ta przemoc nie cechuje się siniakami, ale obiąża psychicznie, osacza i odcina od świata. Zofia już raz uciekła od oprawcy, tym razem chce to zrobić na dobre. Koniec daje nadzieję, ale nie obiecuje poprawy. Jest jednak coś, co ratuje- wewnętrzny świat, gdzie rzeczywistość zmienia się w musical, a prawdziwa miłość czai się za rogiem, gotowa wziąć nas w ramiona, jeśli się na nią otworzymy. Zbieramy na drugą transzę zdjęć i postprodukcję.

„Dziwne losy Zofii” to etiuda studencka, a dodatkowe środki sprawią, że będzie po prostu lepszym filmem. Budżet szkolny zazwyczaj nie pozwala na „szaleństwa” w kwestii produkcji, a przecież nasza historia jest nieco szalona 🙂

Dodatkowe środki zapewnią postprodukcję dźwięku i obrazu, wszystko to wpływa na pozytywny odbiór filmu. Można się ze mną skontaktować drogą mailową: dognatek@gmail.com lub facebookową: https://www.facebook.com/dominika.gnatek.9 Nagrody zostaną przekazane do miesiąca od końca akcji. Pozdrawiam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj