Wrocław: Przygarnij psiaka i kociaka

przygarnij.jpg

Takiej sytuacji we wrocławskim schronisku jeszcze nie było. Obecnie jest tam więcej kotów niż psów. Po raz kolejny przedstawiamy tam sympatyczne czworonogi które czekają na nowy dom. Jeśli szukacie psiaków – i te czekają w schronisku.

Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Suzi 4 lata, numer ewidencyjny 558/16

Została znaleziona na ul Przejazdowej. Troszeczkę wycofana, ale przy bliższym kontakcie przemiła. Jest wysterylizowana

Mika 8 lat, numer ewidencyjny 655/16

To wysterylizowana mieszkaniowa kotka. Jest dość nerwowa. Nada się do spokojnego i doświadczonego domu. Potrzebuje cierpliwego właściciela, który odpowiednio zajmie się jej sierścią i psychiką. Korzysta z kuwety.

Łajka 1 rok, numer ewidencyjny 850/16

To jeszcze psie dziecko, ma niespełna rok. Mimo małych gabarytów, trzeba jej poświęcić dużo czasu na wytracenie energii i przeszkolenie tej uroczej pannicy. Łajka niestety nie wie jak zachować się przy psach i woli reagować agresją.

Fiona 14 lat, numer ewidencyjny 591/16

Koteczka trafiła do schroniska pierwszy raz dwa lata temu, znalazła nowy dom, ale niestety wróciła, ponieważ właściciel zmarł. Fiona to spokojna, zrównoważona kotka. Miła, kuwetowa, troszkę niezależna. Jest wysterylizowana

Lula 5 lat, numer ewidencyjny 330/16

Została znaleziona z dziećmi, już zostały adoptowane. Filigranowa, pręgowana koteczka. Bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, łagodna i dość spokojna. Jest wysterylizowana.

Lary 10 lat

Jakiś czas temu został adoptowany ze Schroniska, ale został zwrócony z powodu agresji. Lary ma bardzo mocny charakter. Gdy coś mu się nie podoba, to szybko potrafi to pokazać próbując używać zębów. Oprócz skrajnych sytuacji jest to miły i bardzo aktywny pies. Uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem, ale bardzo nie lubi, gdy coś mu się narzuca. Bardzo lubi towarzystwo suczek. Nada się do aktywnej osoby, która także ma mocny charakter i będzie potrafiła go podporządkować.

Strona schroniska: schroniskowroclaw.pl

źródło/foto: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj