Impelki rozpoczęły przygotowania do sezonu

impeln.jpg

Siatkarki Impela Wrocław w poniedziałkowe przedpołudnie rozpoczęły przygotowania do nadchodzącego sezonu. W pierwszym dniu zajęć udział wzięło dziewięć siatkarek.

Zawodniczki zostały podzielone na dwie grupy. Po wspólnej rozgrzewce – jedna z nich trenowała dalej w hali, druga udała się na siłownię. Po godzinie nastąpiła zmiana.

We Wrocławiu obecna jest większa część składu na nadchodzący sezon. Przygotowania rozpoczęła rozgrywająca Adrianna Wysocka, atakujące: Joanna Kaczor i Katarzyna Konieczna, środkowe: Izabela Bałucka i Monika Ptak, libero Magda Stasiak oraz przyjmujące: Aleksandra Sikorska, Barbara Cembrzyńska i Natalia Mędrzyk.

Trzy Impelki obecnie przebywają na zgrupowaniach drużyn narodowych. Są to: libero Agata Sawicka, środkowa Agnieszka Kąkolewska (obie powołane przez trenera Jacka Nawrockiego) oraz przyjmująca Andrea Kossanyiova (Czechy). Przed europejskimi drużynami eliminacyjna walka o możliwość gry w Mistrzostwach Europy 2017. Polki zagrają z Estonią, Finlandią i Węgrami. Pierwszy turniej rozegrany zostanie na Węgrzech (Erd), drugi w Polsce (Bielsko-Biała). Czeszki natomiast zmierzą się z Słowenią, Białorusią i Grecją – pierwszy turniej w czeskim Brnie, drugi w słoweńskim Mariborze. Zespół z pierwszego miejsca w grupie po dwóch turniejach awansuje bezpośrednio na Mistrzostwa Europy, drugi zagra w barażach.

źródło: impelwroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj