Wrocław: Są asystenci dla osób niepełnosprawnych – zgłoś się, jeśli potrzebujesz

asystent.png

Osoby niepełnosprawne, które potrzebują pomocy w codziennym życiu mogą wkrótce skorzystac ze wsparcia, jakie oferuje Fundacja Edajmonia. Obecnie realizuje projekt, finansowany ze środków PFRON, w ramach którego oferuje usługi asystenta funkcjonalnego mieszkańcom Wrocławia posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności.

Fundacja Eudajmonia zaprasza do udziału w projekcie: ,,Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych zlecana ze środków PFRON – świadczenie usługi asystencji osobistej.Usługi asystenckie drogą do samodzielności i aktywności II”  współfinansowanego ze środków PFRON przekazanych przez MOPS Wrocław.

W ramach projektu Fundacja świadczy wsparcie w postaci asystentury funkcjonalnej na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Adresatami projektu są osoby z niepełnosprawnością:

  • zamieszkujące lub przebywające we Wrocławiu,
  • legitymujące się orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym w zakresie niepełnosprawności intelektualnej, psychicznej, sensorycznej, ruchowej lub innej, w tym również sprzężonej,
  • nie korzystające ze wsparcia asystenta funkcjonalnego w innym projekcie/instytucji finansowanym ze środków PFRON

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu oraz zasad rekrutacji i zasad świadczenia usług asystenckich znajdują się na stronie internetowej Fudacji oraz w biurze projektu: Fundacja Eudajmonia, oddział we Wrocławiu, ul. Kościuszki 80A, tel.: +48  881 477 009, e-mail:asystent@eudajmonia.pl.

Informacje udzielane są osobiście i telefonicznie od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00 – 13.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj