Duszniki-Zdrój Pomoc pogorzelcom

pomoc.jpg

W dniu 1.03.2016 r. w miejscowości Duszniki (woj. wielkopolskie) w godzinach nocnych w jednym z domów jednorodzinnych wybuchł pożar . W chwili tragedii matka przebywała w pracy, w domu znajdowało się 6 osób – ojciec z pięciorgiem dzieci. Udało mu się uratować dwie córki, jeden z synów zdołał uciec przez okno.

Oparzenia obejmują ponad 40% jego ciała, w ciężkim stanie przebywa w szpitalu w Szczecinie. Niestety, dwaj synowie ( 4- i 8- lat ) nie zdążyli uciec z płonącego domu. Poszkodowani w tragedii stracili swoich najbliższych oraz cały dobytek. W imieniu Burmistrza Miasta Duszniki-Zdrój Piotra Lewandowskiego oraz Pani Krystyny Śliwińskiej, reprezentującej Stowarzyszenie Ruch Społeczny im. Lecha Kaczyńskiego na Dolnym Śląsku prosimy o pomoc rodzinie tak bardzo poszkodowanej w tej tragedii. Duszniki – Dusznikom. Każda złotówka się liczy, bo dom, który spłonął tamtej nocy, musi być odbudowany.

Zjednoczmy nasze siły, nasze możliwości i okażmy duszniczanom solidarność w potrzebie. Już niejednokrotnie społeczność naszego miasta okazała wielkie serce. Potrafimy wspólnie pomagać. Niech tak będzie i tym razem. Przekazujemy numer konta bankowego utworzonego w celu zbierania środków finansowych dla rodziny :

Społeczny Komitet Pomocy Pogorzelcom w Dusznikach, ul.Jana Pawła II 8 38 9072 0002 2011 1103 8098 0001 Konto w Banku Spółdzielczym w Dusznikach 

Dla osób chcących wykonać przelew z zagranicy podajemy dodatkowe dane: Nr konta:PL 38 9072 0002 2011 1103 8098 0001 BIC (Swift):GBWCPLPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj