Daniel Olbrychski jest prześladowany – oskarża PiS o to, że nie gra już w „Klanie”

Daniel Olbrychski jest prześladowany. Prześladowany przez rząd Beaty Szydło – jakby ministrowie nie mieli nic lepszego do roboty… Aktor oskarża PiS o to, że nie gra już w serialu „Klan”.

Aktor zniknął jakiś czas temu z obsady „Klanu”. Ostatni raz zagrał w serialu w styczniu 2016 roku. Olbrychski ostatnio przyznał, że uwielbia grać, nawet w takich produkcjach jak „Klan” i brakuje mu atmosfery na planie. Powiedział też, że musi też grać, żeby zarabiać. Wyjaśnił również powody, dla których najprawdopodobniej zniknął z obsady wciąż popularnego serialu.

Od wielu miesięcy nie gościłem w „Klanie”, może dlatego, że to telewizja rządowa

—przyznał aktor w rozmowie z magazynem „Show”.

Olbrychski sugeruje, że została ukarany za krytykę rządu Beaty Szydło i Jarosława Kaczyńskiego. Brak roli w „Klanie” dla dla aktora spory problem… finansowy.

Muszę pracować i zarabiać, bo utrzymuję kilku chorych, starych, bądź jeszcze nie startujących w dorosłe życie członków mojej rodziny. Mam chorego brata, 108-letnią ciotkę i wnuka. Trzeba im pomagać

—podkreślił.

Aż chciałoby się przypomnieć słowa, które Olbrychski dobrze zna:

Wstydu oszczędź!

źródło: http://wpolityce.pl

10 KOMENTARZE

 1. GRUPA PRZESTĘPCZA DZIAŁAJĄCA PRZECIWKO PIS ZŁAPANA.
  lada dzień szczegóły w prasie.
  członkowie grupy przestępczej działającej przeciwko pis i głosującym na pis.-działacze przeciwko własnemu krajowi.
  1 radio i słynny pracownik który zorganizował dość dużą grupę przestępczą robiąc z biednych ,prostych ludzi przestepców którym płacił .
  2 policjanci działający razem z radiem
  3 przedsiębiorcy biorący udział w prześladowaniu i organizowaniu grup przestępczych do podsłuchiwania ,filmowania,śledzenia ludzi popierających pis.
  4 zwykli obywatele działający w zorganizowanej grupie przestępczej mającej za zadanie śledzenie ludzi oraz informowanie o każdym przebywaniu danej osoby, posługiwali sie aplikacjami ,telefonami oraz nosili w plecakach kamery i podsłuchy
  ich działania
  1- instalowali kamery w lokalach sąsiednich które miały za zadanie prześladowania przedsiębiorców popierających pis
  2- instalowali kamery w celu filmowania przedsiębiorstwa aby w ten sposób zniszczyć przedsiębiorstwo które popiera pis
  3 – wchodzą w computer przedsiębiorcy aby dostać się do danych firmy i niszczyć przedsiębiorstwo przekazując wszystkie dane konkurencji
  4 – podsłuchuja telefony przedsiębiorcy i każdy dzwoniący do przedsiębiorstwa jest nękany za pomocą bandytów wynajętych przez zorganizowaną grupę
  5 – zastraszają pracowników przedsiębiorstwa i zmuszają do przekazywania danych o przedsiębiorstwie w celu niszczenie przedsiębiorstwa
  6 – piszą meile do kontrahentów przedsiębiorcy wysyłając fałszywe pisma spreparowane przez nich aby kontrahenci nie współpracowali z przedsiębiorstwem z powodu rzekomych problemów -wymyslonych przez zorganizowana grupę .
  7 – wynajmują pokoje w mieszkaniach nad mieszkaniami przedsiębiorców po to aby dostać sie do mieszkania i aby filmować i podsłuchiwać przedsiębiorców oraz ludzi zwykłych.
  8 zmusili mieszkańców do wynajęcia pokoju nad mieszkaniem przedsiębiorcy po to aby mieć dostęp do przedsiębiorcy ,udzielając fałszywych informacji wynajmującemu ze na dole mieszka szpieg i policja musi jego podsłuchiwać i filmować – a to akurat jest oszustwo wymyślone przez zorganizowana grupę , policjanci przebywający w mieszkaniu złapali się na goracym uczynku .
  9 policjanci którzy posuneli się do tego rodzaju czynów są uznawani za przestępców którzy posługując się funkcją funkcjonariusza do łamania prawa., wynajmowanie ludzi prostych z ogłoszeń do śledzenia obywateli jest przestępstwem oraz powyżej 3 osób jest to organizowanie grupy przestępczej ,robiac ze zwykłych obywateli przestępców .
  10 wynajmowali ludzi z ogłoszeń informując ich że policja musi śledzić szpiegów i potrzebuję pomocy , a to było tylko pretekstem aby ludzie godzili się na przestepstwa które im proponowano , czyli śledzenie obywateli i przekazywanie zorganizowanej grupie informacji , oraz za zadanie śledzącego było fotografowanie człowieka i umieszczanie jego wizerunku na platformie za pomocą której się kontaktowali .
  11 – szantaż ludzi którzy wzieli 1 raz udział w śledzeniu,zmuszają ludzi do dalszych działań czyli prześladowanie ludzi pis.
  12 radio i słunny pracownik otrzymywał od śledzących oraz mieszkań dane o człowieku łącznie z filmem zaczynał na antenie nękać człowieka mówiąc jemu jak był ubrany lub co jadł lub o czym rozmawiał oraz co robił danego dnia czy tez nocy.
  13 prześladowanie człowieka tymi metodami łącznie z dowodami zostało przekazane do I.n……
  14 zorganizowana grupa posuneła się do manipilowania kościołem oszustwami okłamywali księży aby głosili kazania które miały za zadanie aby nie popierać partii pis.
  takie działania mogą posłużyć do organizowania zamachu stanu w każdym kraju , nękanie ludzi ,prześladowanie oraz znęcanie się nad człowiekim psychicznie prześladując i ograniczając swobodę poruszania się jest poważnym przestępstwem i surowo karane w każdym kraju do którego przynależy ofiara.
  dalsza pikanteria wkrótce .wszystkie brudne działania i czyny oparte na oszustwach wysokiego kalibru.

 2. Wstedzie, na calym swiecie seriale sa najlepszym zrodlem dochodu dla aktorow. Tego brakuje panu O. Gdyba panO. nie bral sie za poltyke to moze byloby lepiej dla niego. Proponuje pana O, jako kadydata na soltysa.

 3. Wszedzie, na calym swiecie seriale sa najlepszym zrodlem dochodu dla aktorow. Tego brakuje panu O. Gdyba panO. nie bral sie za poltyke to moze byloby lepiej dla niego. Proponuje pana O, jako kadydata na soltysa.

 4. Aktor jest od grania,jak d..a od s..nia .. Przepraszam za wulgaryzm ,ale swoje prywatne poglądy polityczne aktor powinien zostawić wśród zaprzyjaźnionych osób Aktor jest osobą publiczną, i ”pracuje”dla ludzi niezależnie od tego,jakie mają poglądy polityczne.A teraz niektórzy aktorzy zaczynają się wdawać w politykę np K.Janda,J Stuhr, K.Pieczyński.

 5. To wykrzykiwanie o braku wolności w trakcie,,marszczów ,, wolnosci to dowód na to,ze w Polsce jest pełna demokracja. Chcą krzyczeć ,że odbiorą władzę PIS niech się wykrzyczą.Demokracja to ustrój w którym rządzi większość a ze do tej pory udawało się PO ludzi łudzić obiecankami gruszek na wierzbie to trzeba się pogodzić z tym,ze ten czas się już skończył.PIS jako pierwsza partia po przemianach demokratycznych realizuje to co obiecał w wyborach a ze Panom z ,,elyt,, to się nie podoba oraz różnym fundacjom z Niemiec czy fundacji Sorosa to inna sprawa.Vox populi vox dei.Krystyna Janda jak chce spacerować po czerwonych dywanach niech spaceruje za swoje pieniądze z 2 prywatnych teatrów a niech sie nie domaga aby rząd dotował prywatne teatry.Chciała mieć prywatne niech ma.Polsat tez kreci seriale niech zatrudni Olbrychskiego jak taki dobry.Może zamiast szukać winnych w rządzie niech przestanie nadużywać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj