W Opocznie skradziono wystawę zatytułowaną „Stop Dewiacji”

dewiacje-homoseksualizm-gender-270x180.jpg

W Opocznie skradziono pierwszą w Polsce wystawę, która dotyczyła homoseksualizmu. Do kradzieży doszło w dniu wywieszenia banerów.

Stojące przed basenem miejskim banery, dotykały problemu homoseksualizmu. Zawierały dane naukowe, ukazujące szkodliwe następstwa podejmowania dewiacyjnego trybu życia zarówno w płaszczyźnie medycznej, psychologicznej, jak i społecznej.

Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina powiedziała, że do kradzieży banerów doszło zaledwie po dwunastu godzinach od ich wywieszenia. Sprawcy działali w nocy. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

– Ta wystawa składała się tak naprawdę z banerów, które prezentowały fakty naukowe. To były dane pozyskane z Family Research Institute z USA. Jest to wiodący ośrodek, który zajmuje się badaniem subkultury LGBT i ponieważ nie było z drugiej strony możliwości dyskusji z tymi danymi, to posłużono się siłą i ktoś tą wystawę w nocy ukradł. Co ciekawe, kiedy wczoraj przed południem w Opocznie montowaliśmy tą wystawę podchodzili do nas ludzie z ulicy i gratulowali nam pomysłu i mówili, że bardzo dobrze, że zajmujemy się tym tematem i dziękowali za tą aktywność. Mamy tutaj taki rozdźwięk między agresją lewicy, a życzliwym stosunkiem zwykłych ludzi do poruszenia ważnych problemów współczesności – zaznacza Kaja Godek.

Przedstawiciele Fundacji Życie i Rodzina zapowiadają rozwieszenie nowych banerów. Posiadają drugi komplet. Wystawa ma być prezentowana przez kolejne 2 tygodnie.

Najprawdopodobniej trafi także do innych miast, ponieważ organizatorzy wystawy otrzymali wiele zapytań.

fot. M. Borawski/Nasz Dziennik

źródło: radiomaryja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj