Dolny Śląsk: 5 tysięcy do wygrania za krótki, ale… dobry film

Ruszył konkurs filmowy, w którym do wygrania jest 5.000 zł. Wystarczy komórka, tablet, kamera albo aparat. Ważne jest, by w maksymalnie 3 minuty pokazać jakie jest życie na pograniczu Polski, Czech i Niemiec. Ciekawe, pracowite, a może zwariowane? Wszystko zależy od pomysłu.

Na prace Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy czeka do 14 października. Po tym czasie zorganizowane zostanie głosowanie internetowe. – Konkurs filmowy „Jestem mobilny na pograniczu” organizujemy po to, by wzbudzić zainteresowanie tematyką europejską, zwłaszcza transgraniczną. Chcemy, by autorzy krótkich filmów pokazali pozytywne strony życia i pracy na pograniczu polsko-czesko-niemieckim. Konkurs ma charakter otwarty. W konkursie może uczestniczyć praktycznie każdy – ważne, by była to osoba pełnoletnia. Technika filmu jest dowolna. Liczymy na kreatywne pomysły, które uda się zmieścić w maksymalnie 3 minutach – mówi Małgorzata Kociuba, koordynator Zespołu ds. EURES Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Harmonogram konkursu: • czas na zgłoszenia do 14 października 2016 r., • do 20 października zostaną wyłonione przez komisję konkursową min. 3 najlepsze filmy, • ostateczny zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie głosowania Internautów, • głosowanie zostanie przeprowadzone od 21 października do 4 listopada, • rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 9 listopada.

Więcej informacji: www.eures.dwup.p

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ