Brązowe medalistki mistrzostw Polski kontynuują przygotowania do nadchodzącego sezonu

koszykarki s.jpg

Brązowe medalistki mistrzostw Polski kontynuują przygotowania do nadchodzącego sezonu. Po obozie w Szklarskiej Porębie, druga faza budowania formy jest realizowana na obiektach stolicy Dolnego Śląska.

Po powrocie do Wrocławia do zespołu dołączyły dwie zagraniczne zawodniczki – Marissa Kastanek i Kourtney Treffers. Dla tej drugiej pojawienie się na zgrupowaniu Ślęzy było poprzedzone pewnymi perturbacjami. Holenderka w drodze na lotnisko zaliczyła awarię swojego samochodu, przez co nie zdążyła na pierwotnie zaplanowany lot i musiała przebudować bilety na kolejny dzień. Na szczęście więcej podobnych przygód już nie spotkało Treffers i skrzydłowa Ślęzy mogła się skupić wyłącznie na rozpoczęciu treningów z drużyną.

Od 7 września wrocławianki będą już ćwiczyć w komplecie. To właśnie tego dnia do ekipy mają dołączyć amerykanki Sharnee Zoll oraz Nikki Green. Wszyscy są ciekawi zwłaszcza dyspozycji Green, świeżo pozyskanej z CCC Polkowice środkowej.

Terminarz rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet obliguje zawodniczki Ślęzy do uzyskania jak najwyższej formy już na starcie rozgrywek, bowiem każda kolejna kolejka będzie coraz trudniejsza. Wrocławianki na inaugurację podejmą niezbyt wymagający InvestInTheWest Gorzów, ale w kolejnych potyczkach będzie coraz ciężej. Następne w kolejności są bowiem: Artego Bydgoszcz (wyjazd), Wisła Can-Pack Kraków (dom) i AZS UMCS Lublin (wyjazd).

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj