Wnuk Wałęsy zabiera głos ws ataku na dziewczynę

Policja - napis.jpg

19-letni Dominik W. – wnuk Lecha Wałęsy na początku września ugodził nożem dziewczynę. 22-latka doznała uszkodzenia ciała. Teraz mężczyzna zabiera głos. „Z dnia na dzień tracisz wszystko. Nie wiesz, co masz robić i w którą stronę iść” – napisał na Facebooku.

Dominik W. usłyszał zarzuty znęcania się nad dawną przyjaciółką oraz uszkodzenia jej ciała. Ugodził kobietę nożem. Kobieta została ranna w nogę. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – podała policja. Już wróciła do domu.
 
Podejrzany był przesłuchiwany. Wiadomo, że Dominik W., syn Przemysława Wałęsy, w środę wieczorem zaatakował kobietę – swoją byłą partnerkę – nożem. Był trzeźwy, nie znajdował się też pod wpływem narkotyków.

Podczas przesłuchania zaprezentował szokującą postawę.
 
Został przewieziony do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Zostały mu przedstawione zarzuty. Reporterowi „Faktu” udało się sfotografować ten moment.

 

– Cały czas nie opuszczała go buta, bo nawet wizja spędzenia kilku lat w więzieniu nie starła z jego twarzy bezczelnego uśmieszku

– czytamy w tabloidzie.

Mężczyźnie został postawiony zarzut popełnienia przestępstwa z artykułu 157 kodeksu karnego, czyli spowodowanie obrażeń ciała na czas powyżej 7 dni. Za ten czyn grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: niezależna.pl

Czytaj: Wrocław: Czy Radni PO i Nowoczesnej rażąco naruszyli prawo ws TK ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj