Cejrowski: „Platforma won, Nowoczesna won!”

cejro.png

Podróżnik podaje swoją receptę na naprawę polskiej polityki.

„SLD won, PSL won, Platforma won, Nowoczesna won – czyli odsunięcie komunistów od władzy. W parlamencie powinien zostać Kukiz walczący o jednomandatowe i PiS” – mówi Wojciech Cejrowski w rozmowie z „Do Rzeczy”.

Podróżnik zwraca szczególna uwagę na rolę jednomandatowych okręgów wyborczych, czyli flagowego pomysłu wyborczego Kukiz’15.

Zdaniem Cejrowskiego, to właśnie jow-y mogą zmienić sytuację polityczną w Polsce, a niezbędnym do tego elementem jest poważne przetasowanie w Sejmie.

„Wówczas Kukiz mógłby sam jeden wytargować od PiS-u wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych, które są kluczem do uzyskania niepodległości” – mówi Cejrowski.

Cejrowski wraca też do zapomnianego już nieco tematu, czyli „comingoutu” ks. Charamsy, który ogłosił, że pomimo bycia katolickim księdzem jest też homoseksualistą.

Dziennikarz nie szczędzi Charamsie mocnych słów: „Za księdza zboczeńca Charamsę osobiście jeszcze się nie modliłem. Modlę się o oczyszczenie Kościoła katolickiego, a szczególnie Watykanu z sodomii”

fot. youtube.com

źródło: stefczyk.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj