Legnica: Czy zeznania prostytutki pogrążą posła z PO ?

prokuratura nowa.jpg

Jak informował portal niezalezna.pl mieszkańcy kamienicy przy Rynku w Legnicy sygnalizowali, że w mieszkaniu należącym do posła Roberta Kropiwnickiego prostytutki przyjmują klientów. Zwrócili się z interwencją do polityka Platformy Obywatelskiej, a ten im poradził, aby dzwonili na policję.

Chodziło o kamienicę przy ulicy Rynek 13 w Legnicy. Czteropiętrową, z ośmioma mieszkaniami. W lokalu na trzecim piętrze wcześniej mieszkało starsze małżeństwo. Niestety, oboje zmarli, a ich córka mieszkanie sprzedała. Nabywcą został Robert Kropiwnicki – osoba doskonale znana w mieście, wcześniej radny, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej.

-Pan Kropiwnicki wcale tu nie przebywał, od razu mieszkanie wynajął. To było kilka miesięcy temu – opowiada portalowi niezalezna.pl lokatorka budynku (nazwisko do wiadomości redakcji).

Razem z sąsiadami szybko zorientowali się, co w mieszkaniu dzieje.

-Młode dziewczyny, nie ma wątpliwości, czym się zajmują – opowiada nasza rozmówczyni. – Zresztą mężczyźni przychodzą najczęściej w nocy, a bywa że mylą numer mieszkań i budzą nas.

Jak dowiedział się Super Ekspress, jedna prostytutka potwierdziła policjantom fakt świadczyła usług seksualnych w mieszkaniu należącym do posła.

źródło: niezależna.pl/ superekspress.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ