W Amazonie już myślą o świętach – praca sezonowa

amazon-7812.JPG

Ponad 7 tys. sezonowych miejsc pracy już dostępnych. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja pracowników sezonowych na okres najbliższych świąt Bożego Narodzenia dla amerykańskiego koncernu Amazon, posiadającego swoje dwa centra logistyczne w Bielanach Wrocławskich.

Poszukiwani są przede wszystkim pracownicy poziomu podstawowego m.in. pakowacze czy magazynierzy. Według przedstawicieli firmy mogą oni liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość korzystania z pakietu benefitów pozapłacowych

– Tysiące pracowników sezonowych, którzy dołączają do nas w okresie świątecznego szczytu sprzedaży, są dla nas bardzo ważni – mówi Steven Harman, Dyrektor Amazon Operations na Europę kontynentalną. – Z przyjemnością ponownie powitamy osoby, które towarzyszyły nam podczas poprzedniego świątecznego szczytu sprzedaży, a także wiele osób, które po raz pierwszy dołączą do Amazon. Dla wielu pracowników będzie to początek drogi do stałego zatrudnienia w naszej firmie. W zeszłym roku ponad 2,1 tysiąca pracowników sezonowych z Wrocławia i Poznania otrzymało od nas propozycję stałego zatrudnienia w naszych centrach logistyki e-commerce.   

Pracownicy sezonowi otrzymują stawkę godzinową w wysokości 15 zł oraz do 15 proc. premii za frekwencję i wyniki danego centrum. Mogą też korzystać z pakietu świadczeń dodatkowych, takich jak transport z wielu okolicznych miejscowości w regionie Wrocławia oraz gorące posiłki w firmowej stołówce za symboliczną złotówkę.

Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.pracujwamazon.pl lub jednego z infokiosków Amazon zlokalizowanych we Wrocławiu oraz okolicznych miejscowościach.

Amazon nie przestaje również zatrudniać specjalistów do swoich zespołów działających w obszarach HR, finansów, IT i logistyki w 3 centrach logistycznych i Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku.

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj