Wrocław: Przygarnij psiaka i kociaka

przygarnij.jpg

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.

Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Filipek 4 miesiące

Zabrany z terenu Elektrociepłowni na ul. Łowieckiej, gdzie okociła się wolno-żyjąca kotka. Jest jeszcze lekko płochliwy w stosunku do człowieka, ale wystarczy go pogłaskać po główce i od razu się relaksuje i mruczy, a wieczorami sam przychodzi i domaga się przytulania. Bardzo lgnie do innych kotów. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

Emil 11 lat

 

Został znaleziony, długo chorował (koci katar). Bardzo ufny i kontaktowy. Nie toleruje innych kotów, jest dominujący. Szybko przystosowuje się do nowych warunków. Dużo czasu spędza na dworze. Jest wykastrowany.

Kava 9 lat

Średnia sunia o dobrym charakterze. Trafiła do schroniska jako znaleziona, ale niestety nikt się po nią nie zgłosił. Jest łagodną psiną, która lubi kontakt z człowiekiem. Chętnie chodzi na spacery, choć już na nich nie szaleje z racji swojego wieku. Czeka na kochający dom w Schronisku!

Jaś 4 miesiące

Zabrany z terenu Elektrociepłowni na ul. Łowieckiej, gdzie okociła się wolno-żyjąca kotka. Jest jeszcze płochliwy w stosunku do człowieka, ale uległy i łagodny. Złapany na ręce po chwili głaskania się relaksuje i mruczy jak traktorek. Bardzo lgnie do innych kotów, a wyjątkowo lubi się z Filipkiem, bawią się i śpią razem. Do adopcji tylko w dwupaku z Filipkiem lub do domku, gdzie jest już kotek.

Małpek 10 lat

  

To jeden ze schroniskowych psów, które najdłużej czekają na dom. W schronisku spędził prawie połowę swojego życie. Mało osób zwraca na niego uwagę ze względu na pospolity wygląd, a jak ktoś już o niego zapyta, to rezygnuje, słysząc o jego charakterze. Nie jest to pies łatwy, nie akceptuje obcych osób, jest przy nich nerwowy, reaguje agresją na czynności takie jak zapinanie smyczy, zakładanie kagańca itp. Jednak przy „swoich” zmienia się o 180 stopni. Jest bardzo wylewny, uwielbia się przytulać, grzecznie poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym, pozwala się podnosić. Małpek nie jest psem dla każdego. Szuka doświadczonego i cierpliwego opiekuna, którego nie zniechęci jego charakter. Przy odpowiednim szkoleniu będzie oddanym i wiernym przyjacielem.

fot: schronisko Wrocław, Pokochaj Zwierzaka

źródło: wroclaw.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj