18 września – zmiany dla linii autobusowych na ul. Kazimierza Wielkiego

autobusy mpk.jpg

W związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, które odbędą się w dniu 18 września 2016 roku (niedziela) na północnej jezdni ulicy Kazimierza Wielkiego (jezdnia będzie wyłączona w ruchu) zostanie wprowadzona zmiana trasy linii autobusowej K, 243, 245, 247, 253 i 257. 

Od godziny 23:00 dnia 17 września 2016 roku do godziny 5:00 dnia 19 września 2016 roku autobusy ww. linii jadące w kierunku ulicy Pomorskiej, Chrobrego i placu Jana Pawła II, zostaną skierowane objazdem od skrzyżowania ulicy Kazimierza Wielkiego, Szewskiej i Widok przez ulicę Szewską i Grodzką z pominięciem przystanków „Świdnicka” i „Rynek”.

Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywały się na przystanku „Oławska”, który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Szewskiej i Oławskiej i przystanku „Uniwersytet”, który zlokalizowany jest przy ulicy Grodzkiej przed skrzyżowaniem z Mostem Pomorskim i ulicą Odrzańską.

Dla pasażerów komunikacji nocnej podróżujących w kierunku zachodniej części Wrocławia, autobusy linii 243, 245 i 253 będą zatrzymywały się na przystanku „Rynek”, który zlokalizowany jest na ulicy Nowy Świat przed skrzyżowaniem z ulicą Świętego Mikołaja (przystanek od strony Mostu Pomorskiego).

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj