Sensacja ? Ambasador Rosji ujawnia fakt nie przeprowadzenia prawidłowych identyfikacji ofiar poległych osób pod Smoleńskiem. Nikt z rodzin nie może być pewny kogo pochował.

Komentarz 1..jpg

SENSACJA: W programie J. Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”  ( 15.09.2016 r.) pojawiła się sensacyjna wypowiedź ambasadora Rosji. Po tej wypowiedzi żadna osoba nie może być pewna, że pochowała swojego członka rodziny, który poległ pod Smoleńskiem.

Ambasador Rosji S. Andriejew poraz pierwszy przyznał oficjalnie – a tym samym jego ustami Rosja, że w Moskwie i w Smoleńsku w większości nie przeprowadzono prawidłowej identyfikacji zwłok ( np. pod kątem DNA ) oraz, że te identyfikacje, które przeprowadzono mogą nie być wiarygodne ze względu na małą ilość czasu .

A wcześniej rząd PO, Tusk, a głównie Kopacz – wmawiali przez ponad 6 i pół roku Polakom, okłamywali Nas – mówiąc, że dokonano wzorowo identyfikację wszystkich ofiar tragedii smoleńskiej, wcześniej przekopując w głąb każdy skrawek ziemi na trzy i pół metra.

Ciekawe jak po tej wypowiedzi przedstawiciela Rosji zachowa się teraz PO ustami swoich przedstawicieli z główną kłamczuchą na czele. Czy odważą się także oficjalnie jak ambasador zaprzeczyć i powiedzieć, że Ambasador Rosji skłamał ? 

Oczywiście pewnikiem temu,  że Ambasador Rosji powiedział prawdę –  według pokracznej, pokrętnej i wstrętnej sofistyce i argumentacji  PO, Nowoczesnej oraz KOD – będzie winny nie kto inny jak PiS. Oj będzie się działo…… .

Niestety na tych kłamstwach rządu PO i jego przedstawicieli  cierpimy my wszyscy. Polski Naród.

Pozdrawiam serdecznie.

Mgr sztuki Waldemar Krowński  “WALDI”

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ