Ziemkiewicz: Zero tolerancji dla partii Razem

rafał ziemkiewicz.jpg

“W polskim życiu publicznym nie może być miejsca dla marksistów, leninistów, trockistów, maoistów i innej czerwonej swołoczy oraz zwykłych ulicznych bandytów, atakujących manifestacje patriotyczne” – napisał na swoim profilu na Facebooku Rafał Ziemkiewicz.

Nawiązał on do do apelu wystosowanego przez partię Razem “o sekowanie i otaczanie ostracyzmem organizacji odwołujących się do polskiej tradycji narodowej”.

“W odpowiedzi na wyjątkowo bezczelny apel skrajnie lewicowej partii “Razem” (która, wobec konstytucyjnego zakazu propagowania w RP totalitarnej ideologii komunistycznej powinna być w ogóle zdelegalizowana) o sekowanie i otaczanie ostracyzmem organizacji odwołujących się do polskiej tradycji narodowej, apeluję do wszystkich instytucji państwowych i samorządowych, mediów i wszystkich ludzi przyzwoitych o bojkotowanie tej odrażającej formacji” – pisze Ziemkiewicz.

Dodał, że w polskim życiu politycznym nie ma miejsca dla organizacji atakującej patriotyczne manifestacje.

“Mówiąc językiem analogicznym do oświadczeń “Razem” – w polskim życiu publicznym nie może być miejsca dla marksistów, leninistów, trockistów, maoistów i innej czerwonej swołoczy oraz zwykłych ulicznych bandytów, atakujących manifestacje patriotyczne” – podkreślił.

 Jak napisał na Facebooku Ziemkiewicz, data rocznicy sowieckiej agresji na Polskę jest właściwa, aby społeczeństwo wystąpiło o delegalizację partii Razem.

“Myślę też, że 17 września to właściwa data aby wystąpić ze społeczną inicjatywą zdelegalizowania postbolszewickiej, organizacji, której istnienie w Polsce, tak doświadczonej przez czerwony terror, narusza konstytucję i przede wszystkim poczucie elementarnej przyzwoitości. Jeśli ktoś zechce ubrać ten apel w stosowną formułę prawną i wszcząć odpowiednie kroki – może być pewien mojego poparcia” – napisał Rafał Ziemkiewicz.

źródło: stewczyk.info
 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ