Chamstwo i prostactwo KOD-ziary z Nowego Jorku. I jeszcze tym się chwali

KOD.jpg

Redaktorzy „Gazety Wyborczej” podniecili się, bo garstka KOD-ziarzy powrzeszczała przed konsulatem w Nowym Jorku, gdy zobaczyli Parę Prezydencką. Wśród nich była niejaka Beata Bojar, która nie ukrywa, wręcz chwali się, że brała udział w tej akcji. Wcześniej popisała się innym chamskim zachowaniem. „Pisowska szmata pogrzebała reszki Demokracji” – napisała o prezydencie RP. 

Mateusz Kijowski i jego wyznawcy mają gęby pełne frazesów o „szacunku”, „języku miłości” itd. itp. Kto chociaż raz był na demonstracji KOD-ziarzy, wie doskonale, że to brednie, bo nie brakuje tam chamskich odzywek i prostackiego języka. Wielokrotnie pokazywaliśmy tego dowody, chociaż na nagraniach wideo.

To towarzystwo chętnie też pluje jadem na portalach społecznościowych. Poziom grubiaństwa tych wojowników o demokrację jest przerażający.

W ostatnich godzinach mieliśmy kolejny dowód prostactwa popleczników Mateusza Kijowski. W Nowym Jorku garstka krzykaczy zebrała się przed konsulatem. Gdy wyszedł z niego prezydent Andrzej Duda zaczęli się wydzierać „konstytucja”, „marionetka”. Na ich wrzaski z klasą zareagowała Pierwsza Dama, która przesłała im… całusa.

Na portalu gazeta.pl ukazała się relacja z tego wydarzenia z kuriozalnym tytułem „Polonia w USA wygwizduje parę prezydencką”.

Szybko okazało się, że wśród KOD-ziarzy przed konsulatem była niejaka Beata Bojar. Nieukrywająca politycznych sympatii i swojego prostactwa. Tak relacjonowała na Facebooku wydarzenia sprzed konsulatu (pisownia oryginalna)

„Pozniej rzucily sie na nas kamery z roznych telewizji, przed ktorymi oswiadczylismy, ze Polonia, to nie jest tylko pisowska ciemnota, nie damy sobie wyprac mozgow,nie pozwolimy na rezim i nie chcemy tandetnego prezydenta,ktory jest posmiewiskiem.Jestem dumna z Nas i z siebie ,nowojorski KOD udowodnil swiatu, ze istnieje inna Polonia, niz psychonarodowa. ….a Duda zwany prezydentem ,odczul nasza Moc doslownie na wlasnej skorze. W tym co napisalam nie ma nawet cienia koloryzowania. ….moga te fakty potwierdzic Ci, ktorzy tam byli. Osobiscie jest to moj wielki dzien. ….stanelam twarza w twarz z malutka miernota,ktory nie wiedzial co ze soba zrobic, gdy mu wygarnelam jeszcze wiecej niz chcialam. Tym, ktorzy przybyli pod Konsulat megaserdecznie dziekuje, jestescie bohaterami. Polska moze byc dumna, majac taka Polonie”.

Internauci odkryli jeszcze na twitterze wpis sprzed kilku miesięcy, który charakteryzuje poziom sympatyczki KOD.

asd

Redaktorów „Gazety Wyborczej” możemy zapewnić – prawdziwa Polonia reprezentuje całkiem innym poziom

źródło: niezależna.pl

fot: youtube

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj