Polacy murem za Justyną Helcyk

5 października Justyna Helcyk, która stanęła na czele społecznego wyrazu oburzenia, sprzeciwiając się przyjmowaniu do Polski imigrantów stanie za to przed Sądem. 

My Polacy, stajemy za nią murem. Nie możemy pozwolić sobie na znieważanie w ten sposób i zamykanie do więzień najodważniejszych Polaków. Dlatego łączmy się, przekazujmy tę informację dalej, rodzinie i znajomym. Nie dajmy zakneblować ust patriotom walczącym o Polskę. Nie dajmy odebrać sobie możliwości samostanowienia o swoich rodzinach i swoim Narodzie. 

Dlatego przybądzmy wszyscy 5 pazdziernika do Sądu Rejonowego we Wrocławiu pokazać nasze poparcie dla Justyny!

Do zobaczenia!

5 października
godz: 11:00
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia
ul. Podwale 30
Sala 238

Poniżej przedstawiamy skrót tej sprawy:

Justyna Helcyk jest ciągana po Sądach przez Prokuraturę Rejonową dla Wrocławia Śródmieścia po doniesieniu szefa lokalnego SLD za „nawoływanie do nienawiści do nieokreślonej grupy muzułmanów”. Dowodami w sprawie są artykuły z Gazety Wyborczej i przybudowanej do niej Gazety Wrocławskiej.

W przedstawionym przez Prokuraturę akcie oskarżenia nie przytoczono żadnych słów Justyny, a jedynie politycznie poprawne ogólniki jak „wzbudzała uczucie lęku”, „odwoływała się do stereotypów”. W akcie oskarżenia nie ma przytoczonego ani jednego słowa z ponad 20 minutowego przemówienia! 
W rzeczywistości Justyna przedstawiła powszechnie znane fakty na temat fundamentalizmu islamskiego, prześladowań chrześcijan na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej oraz przestępstw popełnianych przez przybyszów w Europie np. napaści na tle seksualnym czy aktów terroru.

Prowadząca postępowanie prokurator Justyna Pilarczyk jest znana we Wrocławiu z dwóch głośnych spraw. To właśnie ona umorzyła postępowanie przeciwko mężczyźnie, który oddał mocz na ludzi modlących się na wrocławskim rynku oraz drugie postępowanie o obrazę uczuć religijnych w bluźnierczym spektaklu „Golgota Picnik”! Prokurator nazywana zadaniową po przedstawieniu aktu oskarżenia Justynie Helcyk dostała awans do Prokuratury Okręgowej!

W sprawie Justyny Helcyk została złożona interpelacja do Ministra Sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry przez posła Adama Andruszkiewicza. 
W odpowiedzi Ministerstwo Sprawiedliwości wskazało szereg błędów i naruszeń Kodeksu Postępowania Karnego w przedstawionym akcie oskarżenia i nakazało Prokuratorowi Rejonowemu przeprowadzenie analizy postepowania prokuratorskiego przeprowadzonego przez panią prokurator Pilarczyk oraz zawieszenie sprawy. 
Wygląda na to, że Prokuratura Rejonowa ignoruje opinię. Ministerstwa i 5 października Justyna Helcyk stanie przed Sądem!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj