Wrocław: Uratowali niedoszłego samobójcę

policja.jpg

Wrocławscy policjanci z komisariatu na Krzykach otrzymali informację o domowej awanturze w jednej z pobliskich miejscowości. Okazało się, że mężczyzna, który ją wywołał oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Mundurowi przeszukując dokładnie teren posesji zauważyli w szopie osobę, która wisiała na sznurze. Uratowali człowieka w ostatniej chwili. 

Dziś o zdarzeniu tym poinformowała policja.

Funkcjonariusze z Komisariatu Wrocław Krzyki w trakcie służby 21 września około godz. 21.10 otrzymali informację od dyżurnego o awanturze domowej. Do zdarzenia miało dojść w jednej z miejscowości pod Wrocławiem.

Mundurowi niezwłocznie pojechali na miejsce. Pod wskazanym adresem zastali kobietę, która oświadczyła, że jej syn zachowując się bardzo agresywnie wszczął awanturę i zdenerwowany oddalił się w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli sprawdzanie terenu posesji oraz szopy, która stała za domem. Zaglądając przez szczelinę w drzwiach zauważyli wiszącego mężczyznę. Policjanci natychmiast wbiegli do środka i odcięli sznur. Następnie zdejmując pętlę z szyi przystąpili do udzielania pomocy przedmedycznej, jednocześnie powiadamiając o zdarzeniu pogotowie ratunkowe.

Na szczęście mężczyzna odzyskał przytomność. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

źródło: niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj