Powiat Jaworski: Wypadek w Jeżowie, nie żyje motocyklista

motor123.JPG

W sobotę, 24 września br. na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Jeżów (gm. Bolków) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocyklu. Niestety, motocyklista zginął na miejscu.

W dniu 24 września, kilkanaście minut po godz. 16:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania jaworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 3 na wysokości miejscowości Jeżów.

Na miejscu okazało się, że doszło do czołowego zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Obecni na miejscu ratownicy medyczni prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechowo motocyklisty, która niestety okazała się nieskuteczna. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon motocyklisty.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez zespół policji oraz prokuratora związano przy pomocy sorbentu rozlane płyny eksploatacyjne. Działania zakończono przed godz. 21.

W wyniku zdarzenia ruch drogowy był całkowicie zablokowany. W działaniach uczestniczyły zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz OSP Bolków.


 
kpt. mgr inż. Łukasz Starowicz
Komenda Powiatowa PSP w Jaworze

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ