Integracyjny Teatr Arka Wrocław, zaprasza na nowe przedstawienie pt. ” Inka”.

inka2.jpg

Integracyjny Teatr Arka Wrocław, zaprasza na nowe przedstawienie pt. ” Inka”.

Jest to artystyczna wizja historii życia i śmierci, naszej polskiej bohaterki Danuty Siedzikówny, zamordowanej w roku 1946 przez komunistyczne władze.

Poprzez pokazanie na naszych deskach krótkiego życia „Inki” dajemy świadectwo swojego przywiązania do historii Żołnierzy Niezłomnych i stajemy do artystycznego apelu pamięci. Przyjdź, zobacz, oddaj hołd i zapamiętaj.

To piękne przedstawienie, jak każdy nasz spektakl jest wzbogacone oryginalną scenografią, muzyką ,oprawą świetlną, piosenkami ale przede wszystkim znakomitą grą aktorską całego zespołu teatralnego.

Udało nam się zaprosić do współpracy w Ince znakomitą , znaną wrocławskiej publiczności- Panią Agatę Obłąkowską- Woubishet , która gra Inkę ( jej dublerką jest początkująca aktorka-muzyczka, piosenkarka Kamila Salach, jednocześnie kompozytorka ze swoim zespołem KAGYUMA) , bardzo ciekawego francuskiego aktora Aleksandra Marquezy. W pozostałych rolach-Radosław Strzelecki, Jan Kot, Alicja Idasiak, Anna Rzempołuch, Andrzej Kusiak oraz Marek Trociński. Scenariusz i reżyseria Renata Jasińska, scenografia –Jakub Jan Robaszewski, choreografia- Bożena Klimczak, kostiumy – Ewa Jobko.

Przedstawienia odbędą się:
07.10 Start: 19:00 Inka
PREMIERA
08.10 Start: 19:00 Inka
PREMIERA
18.10 Start: 19:00 Inka
21.10 Start: 19:00 Inka
28.10 Start: 19:00 Inka
29.10 Start: 19:00 Inka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj