“FANATYCZNE SEKTORY” Kibice Śląska zapewnią ciągły doping na niedzielnym meczu

kibice wks.jpg

Na oficjalnym profilu kibiców WKS ( Stowarzyszenie Wielki Śląsk) – u zamieszczono następujący wpis :

Na niedzielnym meczu z Termalicą Nieciecza, podobnie jak na meczu z Ruchem Chorzów, zostaną wydzielone taśmami środkowe sektory. Przypominamy, że trybuna B jest miejscem dla Fanatyków, gdzie doping prowadzony jest przez cały mecz. Wiele osób o tym zapomina. Czas, więc o tym przypomnieć. Naszym celem na najbliższe mecze jest kampania informacyjna na ten temat, a od nowego sezonu całkowite wyeliminowanie z trybuny B osób, które nie powinny się na niej znaleźć. Na trybunie B stoimy ramię w ramię, jeden za drugim. Komu to nie pasuje ma dużo miejsca na pozostałych trybunach.

Mamy największą trybunę dopingową w Polsce. Niestety w naszych realiach trybuna ta w sezonie zapełnia się okazyjnie przy ważniejszych meczach. Infrastruktura nie pozwala na wyłączenie poszczególnych sektorów. Trybuna jest jednopoziomowa, co nie pozwala wyłączenia jednego poziomu, podobnie jak ma to miejsce w Gdańsku. Nie ma też żadnych ogrodzeń między sektorami na całej trybunie, jak ma to miejsce w Krakowie na Wiśle, wiec wszystko zależy tylko od naszej dyscypliny. Nie patrzcie na gniazdowych i innych, sami zwracajcie uwagę tym, którzy „pomylili” swoje miejsce na stadionie.

Po meczu z Ruchem do klubu ruszyła masa pikoli, którzy mieli bilety i karnety na boki trybuny B, z pretensjami i skargami. Było z tym trochę problemów. Na mecz z Termalicą wyłączone zostały ze sprzedaży boczne sektory, jednak kilkaset osób na tych miejscach ma wykupione karnety. Nikt tych osób nie będzie zmuszał na siłę, by zmienili miejsca, ale przekazujcie wszystkim, że miejsce wszystkich Fanatyków w pierwszej kolejności jest na trzech środkowych sektorach. Jeśli wymagamy czegoś więcej od naszych piłkarzy, to zacznijmy od samych siebie. Mamy duży potencjał i musimy się dobrze zorganizować.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ