HGW: “Czułam się zgwałcona przez moją partię”

hanna gronkiewicz w.jpg

Grzegorz Schetyna chce zlikwidować CBA, a politycy Platformy Obywatelskiej od razu zaczęli narzekać na instytucję walczącą z korupcją. Najbardziej popłynęła Hanna Gronkiewicz-Waltz, która swego czasu głosowała za powołaniem CBA. “Czułam się zgwałcona przez moją partię” – teraz wyznała.

Hanna Gronkiewicz-Waltz rzeczywiście ma powody, żeby nie lubić funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Tylko w ostatnich miesiącach agenci CBA wszczęli kilka kontroli w stołecznym Ratuszu. Pisaliśmy o tym wielokrotnie, a poniżej zaledwie niewielka część publikacji na ten temat.

Podczas niedzielnej konwencji Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział likwidację CBA. Oczywiście, gdy PO dojdzie do władzy. Czyli szybko to nie nastąpi. Deklaracje lidera PO były jednak wystarczającym pretekstem, aby reporterzy TVN zrobili o tym materiał wyemitowany w “Faktach”.

Jedną z rozmówczyń była Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy, ale równocześnie wiceprzewodnicząca PO. Jej wyznanie było rzeczywiście oryginalne.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ