Błaszczak: Opozycja i lewackie organizacje oszukują kobiety

2aebb15d1e90453d9af2bff2d0d03145_XL.jpg

– Opozycja i lewackie organizacje próbują wykorzystać bardzo wrażliwą rzecz na swój użytek, oszukują kobiety. Ten projekt to nie jest projekt rządowy, to nie jest projekt partyjny. To jest projekt obywatelski, poparty przez ponad 400 tys. ludzi – powiedział na antenie TVP Info minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak.

– Jutro ma się odbyć w Parlamencie Europejskim debata na temat ustawy, która nie została wprowadzona. To jest spór trwający w zachodniej cywilizacji od wielu, wielu lat. Jasno zdefiniował go święty Jan Paweł II. To jest spór między zwolennikami cywilizacji życia i cywilizacji śmierci – dodaje Błaszczak. 

Minister poinformował również o atakach na funkcjonariuszy policji do których doszło w Poznaniu. Anarchiści zaatakowali policjantów, jeden z nich przeszedł zabieg chirurgiczny, zatrzymano pięć osób.

Przypominamy, że organizatorzy tzw. czarnego protestu w Poznaniu mieli zgodę na przemarsz jedynie na Placu Adama Mickiewicza. Po zakończeniu oficjalnej części manify, część osób zamiast rozejść się do domu przeszła ulicą Świętego Marcina w stronę ulicy Ratajczyka – przed siedzibę PiS-u.
Tam uczestnicy protestu starli się z Policją. Część uczestników została zatrzymana i przywieziona do komisariatu przy Alei Marcinkowskiego – tam również ruszyli pozostali uczestnicy marszu.

fot. youtube.com

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ