Jarosław Kaczyński o debacie z Tuskiem: On nie jest partnerem politycznym

maxresdefault.jpg

W wywiadzie dla „Gazety Polskiej” prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział: „sądzę, że przewodniczącym Rady Europejskiej nie powinien być człowiek, wobec którego być może stawiane będą poważne zarzuty”. Donaldowi Tuskowi puściły nerwy, odpisał na Twitterze. Prezes PiS pytany w środę przez dziennikarzy o ten wpis skwitował: „.Nie ma o czym rozmawiać. On nie jest partnerem politycznym”.

Podczas rozmowy z prezesem PiS dziennikarze „Gazety Polskiej” zapytali m.in., czy Polska będzie popierała starania Tuska o drugą kadencję na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej.

 

– Wyrażam swoje indywidualne zdanie. Sądzę, że przewodniczącym Rady Europejskiej nie powinien być człowiek, wobec którego być może stawiane będą poważne zarzuty. To nie będzie wzmacniało wspólnoty

– stwierdził Jarosław Kaczyński.

Po kilku godzinach zareagował Donald Tusk. Wpisem na Twitterze. Jego treść trudno jednak uznać za oryginalną. 

To może debata, Panie Prezesie? O Europie, Polsce i Pana insynuacjach. Jestem do dyspozycji” – napisał były szef Platformy Obywatelskiej.

Dziś Jarosław Kaczyński na korytarzu sejmowym odniósł się do wpisu Tuska:
Nie jestem w stanie rozmawiać… o tym żeby został świadkiem koronnym małym albo dużym, albo w zgodzie na karę. Nie ma o czym rozmawiać,  on nie jest partnerem politycznym

– powiedział prezes PiS.

fot. youtube.com

źródło: niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj